Powstaje wysokobudżetowa gra RPG w świecie Harry'ego Pottera?

1 minuta czytania

Do sieci wyciekło nagranie przedstawiające nową grę w świecie "Harry'ego Pottera". Miałaby to być wysokobudżetowa produkcja z gatunku RPG.

harry potter

Największe marzenie fanów? Na pewno, bo zręcznościówki czy LEGO nigdy nie podźwignęły potencjału uniwersum Rowling. Gra RPG ma zaś duże szanse, by to zrobić. Wyobraźcie sobie otwarty świat, 8 klas postaci, nieliniową historię z wyborami, walki między czarodziejami, rzucanie zaklęć, wybór własnego domu (Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw czy Hufflepuff?), tworzenie postaci...

To wszystko ma się znaleźć w tworzonej w tajemnicy grze. Akcja rozgrywa się w XIX wieku, a więc w czasach przed "Harrym Potterem". Produkcję ma tworzyć Avalanche Software, odpowiedzialne za "Auta 3" i "Disney Infinity" – i to trochę zgrzyt, bo jednak studio nie jest doświadczone w grach RPG. Ale pojawiają się także pogłoski, że grę realizuje Rocksteady. Jaka jest prawda, na razie nie wiemy.

harry potter

Tytuł może brzmieć: "Harry Potter Magic Awakened" (mówi się też o "Magic Forever"). Być może oficjalne informacje o nim wypłyną wraz z premierą "Fantastycznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda". Niestety nagrania zwiastuna są skrzętnie usuwane przez Warner Bros.

Póki co nagranie zwiastuna jest dostępne tutaj, ale w każdej chwili może zostać usunięte.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...