Playtesty nowych produkcji Techlandu!

31 października, czyli już dawno temu, informowaliśmy o przesunięciu premiery gry Techlandu – Hellraid. Studio zaprasza do playtestów, dzięki którym będziecie mogli zagrać, oprócz wyżej wymienionej produkcji, w Dying Ligt. Oba tytuły są wyczekiwane przez graczy. Niektóre rozwiązania, takie jak wykorzystanie dnia i nocy, czy wreszcie przeciwnicy inni niż zombie, osobiście uznałem za miłą odmianę. Jednak wydawnictwo pilnie strzeże daty premiery, która na razie nie jest znana. W rozwinięciu przedstawiamy więcej szczegółów!

hellraid

Playtesty będą odbywać się we Wrocławiu i Warszawie, w biurach wydawnictwa. Testerzy zostaną wyłonienie wśród Bazy Aktywnych Graczy, do której możecie zapisać się tutaj!

Dodatkowo, nazwiska szczęśliwców, którzy będą mogli podzielić się swoimi wrażeniami z twórcami gry, zostaną umieszczone na liście jej współtwórców! Jednak ta przyjemność ma swoje warunki. Wymagane jest ukończenie 18 roku życia oraz podpisanie zobowiązania do poufności. Z kolei do plusów możemy zaliczyć to, że uczestnicy otrzymają własne egzemplarze produkcji, którą testowali, a także inne upominki. Kto ma ochotę się zgłosić?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...