Project Hell – Pytania do graczy

Techland wpadł na świetny pomysł – na Facebooku umieścił ankietę na temat czterech różnych wizji wyglądu nekromanty.

project hell

Twórcy gry o tytule roboczym "Project Hell" zaprezentowali czterech różnych nekromantów na swoim blogu. Jeśli chcecie mieć wpływ na to, który z nich znajdzie się w grze, musicie zagłosować w ankiecie na Facebooku.

To jednak nie wszystko, bo twórcy chcą także, aby gracze zaproponowali broń dla tego potwora – można to zrobić tutaj. Proponowana przez ekipę to wielki masywny topór. Obecnie trwają pracę nad modelem 3D tego przeciwnika.

Techland zdradził także, że "Project Hell" to będzie połączenie walki z "Dead Island" z magią. Akcja gry będzie rozgrywała się w czasach stylizowanych na europejskie średniowiecze, tyle że po ziemi będą chodziły szkaradne potwory, walki będą krwawe i brutalne, rozgrywka wymagająca i pełna tajemnic do odkrycia. Twórcy zapewniają także, że nie chcą kontrowersji, związanych ze świętymi symbolami i ich bezczeszczeniem. Nie, oni tworzą nowy, mroczny świat, podzielony na dobro i zło.

I jak wam się podobają pomysły Techlandu na temat nowej gry? Pytanie o zdanie graczy oraz pozwolenie im na decydowanie o niektórych aspektach produkcji to dobra decyzja?

Komentarze

0
·
Co do nekromanty, stawiałbym na 1 grafikę, co do pomysłu na zaangażowanie graczy to dobry krok, zbyt rzadko twórcy zwracają uwagę na zdanie przyszłych nabywców ich gier.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...