outpost2
Happy!

Happy! będzie dostępny na Netfliksie!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jeśli mieliście na oku serial "Happy!", to niedługo pojawi się świetna okazja, żeby go obejrzeć. Produkcja zawita na platformę Netflix.

happy!

Jej premiera została zaplanowana na 26 kwietnia. Od razu będzie dostępny cały sezon. Nieprzekonanych zapraszam do lektury recenzji, a oto opis serialu: niestroniący od alkoholu były gliniarz myśli, że postradał zmysły, gdy rysunkowy jednorożec ponagla go do uratowania dziewczynki porwanej przez Świętego Mikołaja.

Happy!

Happy! – recenzja serialu

Dodał: , · Komentarzy: 2

Uwaga, uwaga. W zalewie wtórności pojawiła się nieprawdopodobna perełka – serial "Happy!" stworzony na podstawie komiksu.

happy!

Poznajcie Nicka Saxa, kiedyś policjanta, a obecnie... Cóż, już po wyglądzie widać, że gość jest za pan brat z narkotykami i alkoholem, a śpi gdzie popadnie. Trudni się zabijaniem, co stanowi diametralną zmianę w porównaniu do dawnej pracy stróża prawa. Jednak Nick zyskuje nowy cel w życiu – zaczyna widzieć animowanego jednorożca rodem z jakiejś bajki à la "My Little Pony". Jednorożec nazywa się Happy i twierdzi, że Nick ma córkę, która została porwana przez psychopatę przebranego za Świętego Mikołaja.

  • 1 strona
Wczytywanie...