Padł ostatni klaps na planie dziewiątej części Gwiezdnych Wojen

1 minuta czytania

Coś się kończy, coś się zaczyna... J.J. Abrams zamieścił na swoim Twiterze wpis oznajmiający zakończenie zdjęć do dziewiątego epizodu "Gwiezdnych Wojen". Film trafi teraz do postprodukcji, gdzie materiał będzie poddawany obróbce, montowany, zostaną nałożone efekty specjalne i wiele innych. Oprócz tego znalazło się tam miejsce na podziękowania dla obsady i wzruszające zdjęcie.

gwiezdne wojny ix,gwiezdne wojny 9

Z Twittera J.J. Abramsa:

It feels impossible, but today wrapped photography on Episode IX. There is no adequate way to thank this truly magical crew and cast. I’m forever indebted to you all.

To wydaje się niemożliwe, ale dzisiaj zakończyliśmy zdjęcia do Epizodu IX. Nie ma wystarczających słów, aby podziękować tak naprawdę wspaniałej ekipie i obsadzie. Na zawsze będę waszym dłużnikiem.

Oprócz niego zakończenie zdjęć skomentował również John Boyega wcielający się w rolę Fina:

That’s a wrap on Star Wars episode 9 and the end to a chapter of my life that I couldn’t be more thankful for. What a process! It really has been a joy to be in these movies surrounded by amazing people. JJ thank you for making my dreams come true.

Oto zakończenie zdjęć do dziewiątego Epizodu Gwiezdnych Wojen i zakończenie pewnego etapu w moim życiu, za który nie mógłbym bardziej wdzięczny. Co za przeżycie! Wystąpienie w tych trzech filmach będąc otoczonym przez tylu wspaniałych ludzi było naprawdę cudownym przeżyciem. JJ dziękuję ci za spełnienie moich marzeń.

gwiezdne wojny ix,gwiezdne wojny 9

Źródło: twitter.com

Komentarze

1
·
Ktoś to gówno jeszcze ogląda po ostatnich gniotach?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...