Dziś Zemsta Sithów na TVP

1 minuta czytania

Drugi kanał Telewizji Polskiej zaplanował na dziś wieczór emisję trzeciej części sagi Gwiezdnych Wojen, czyli Zemsty Sithów.

star wars, revenge of the sith

W filmie ponownie ujrzymy znane postacie, z Anakinem i Obi-Wanem na czele. Kanclerz Republiki zostaje porwany przez przywódcę Separatystów, zaś dwaj Rycerze Jedi ruszają mu na ratunek. Zobaczymy zakończenie wielkiej wojny z droidami i będziemy świadkami narodzin Dartha Vadera.

Seans filmowy rozpocznie się dziś na drugim kanale TVP o godzinie 21:50 oraz na TVP HD jako część cyklu "Kino na maksa". Jeśli przegapicie te terminy, to zostaje ostania szansa – o 2:50 w nocy ze środy na czwartek na łamach TVP2.

Zemsta Sithów zaopatrzona będzie w polskie napisy w formacie obrazu 4:3 na TVP2 oraz w formacie 16:9 na TVP HD.

To nie koniec uczty dla fanów SW, bowiem już za tydzień wyemitowana zostanie Nowa Nadzieja. Kto do tej pory nie widział sagi ma doskonałą okazję, by zaległości nadrobić.

Komentarze

0
·
O kur... rozwaliło mnie to. Wy już naprawdę nie macie o czym pisać!? oO
Gdyby to była premiera jakiegoś nowego, ciekawego filmu fantasy/sf, to rozumiem, ale ,,Zemstę Sithów'' jak i resztę ,,Gwiezdnych Wojen'' widział chyba prawie każdy, a nawet jeśli ktoś jakimś cudem jeszcze nie widział to przecież cała filmowa saga ,,Gwiezdnych Wojen'' lata regularnie w TV co rok, góra dwa!


Ten news wygląda jak zapchajdziura na odpierdziel coby było więcej newsów
0
·
Informujemy o fantastyce a nie o tym, co nam się zawsze podoba, bo tak pisałbym tylko o Lolth. Może ktoś nie widział, może chce sobie nagrać. Też kiedyś tak krytycznie podchodziłem do wszystkiego, bo już było, bo stare.
-1
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia środa, 9 maja 2012, 17:30 napisał

Informujemy o fantastyce

Ja nie uznaje Gwiezdnych Wojen jako fantastyki. To science fiction, chociaż... miecze świetlne, moc jedi... nie no, może jednak fantastyka, ale tak czy inaczej ostatnio pełno tu Mass Effecta i innego science-fiction. A jak dla mnie fantasy i sf to dwa różne gatunki, choć tu można się sprzeczać
0
·
Jej... kolejny, który uważa, że fantastyka (jedna z dziedzin literatury, w jej skład wchodzi m.in. science-fiction) i fantasy (jeden z rozlicznych gatunków fantastyki właśnie) to jedno i to samo, równocześnie udając wielkiego profesora oraz znawcę niosącego kaganek oświaty maluczkim

Co do informacji... To news jak news - nie wszyscy śledzą z nabożną czcią magazyn telewizyjny, a może mieliby chętkę obejrzeć dobry film (choć tutaj można się spierać) po ciężkim dniu pracy. Courun wyciąga w kierunku takich czytelników swoje pomocne odnóże, co się chwali
0
·
Zaiste, dobrze jest wiedzieć, że wyrazy brzmiące podobnie wcale nie muszą być synonimami

Nie wiem skąd to święte oburzenie i niespodziewana troska o linię programową portalu. O sci-fi w najrozmaitszych postaciach, od książek, przez filmy, po gry i rpg informujemy nie od "ostatnio", ale od ładnych paru lat. Nie było takiego komentarza przy ME, nie było przy STWORZE i poprzednich grach z tej dziedziny, nie słyszałem nic o tym, że Deus Ex to nie fantastyka.

Co do zapchajdziur - nie jesteśmy jedynym portalem, który (czy to z sentymentu, czy z indywidualnej miłości redaktorów do gatunku) informuje o tym, że tego a tego dnia w telepudle po raz n-ty pojawi się Gwiezdne Wojny. Ja na przykład nie wiedziałem, że dziś (wczoraj) emitowali, a gdybym był wówczas w domu i przeczytał news Couruna, to z przyjemnością po raz hebernaście ófnasty obejrzałbym całość.

I coś mi mówi, że nie jestem tu jedyny
0
·
A ja obejrzałam właśnie dzięki Cou, bo telepudło u mnie chodzi nie częściej niż raz w tygodniu, a dużo bardziej od czytania programu telewizyjnego wolę książki (dziwne, nie? też tak uważam) ;x

Dziękuję Cou! :*

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...