Platynowe "Guild Wars: Eye of the North"

1 minuta czytania

O "Guild Wars" słyszał już chyba każdy, więc uważam, że gry przybliżać nie muszę. Co więcej – wielu pewnie ucieszy fakt, iż do sprzedaży trafił dodatek "Guild Wars: Eye of the North" wydany w "Platynowej Kolekcji".

guild wars eye of the north, guild wars, platynowa kolekcja, okladka

Jest to pierwszy dodatek do gry, dlatego wymaga zainstalowanej przynajmniej jednej gry z serii "Guild Wars". Wszystkie trzy "Prophecies", "Factions" oraz "Nightfall" również są dostępne w Platynowej kolekcji. GW:EN to 18 dużych, wielopoziomowych lochów, 150 nowych umiejętności przeznaczonych dla wszystkich 10 profesji, 10 nowych bohaterów, 40 nowych rodzajów uzbrojenia, a także wiele innych przedmiotów, broni i tytułów. W zestawie znajdzie się również profesjonalny poradnik do gry. A wszystko to w sugerowanej cenie 69,90 zł.

Komentarze

0
·
Taa, kupiłem NF i FC z "profesjonalnym poradnikiem". Lepiej zajrzeć na GW Wiki albo popytać w gildii, bo te ich rady są albo zbyt ogólne, ale mocno nietrafione. Jedyny plus, że są mapy i mając w ręku poradnik łatwiej się nie zgubić. A sam dodatek ciekawy, gram od niedawna i cieszę się, że wreszcie nieco staniał.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...