Zaproszenie na PORTALkon

1 minuta czytania

Informacja prasowa

plakat2, trzewik

Cześć

W tę sobotę w Gliwicach odbędzie się II edycja PORTALkonu, zlotu fanów gier Portalu podczas którego przez całą sobotę będziemy dla Was dostępni i będziemy prezentowali Wam prototypy naszych nowych gier.

Daniem głównym imprezy będzie prezentacja naszego planu wydawniczego na II połowę 2013 roku – czyli tego co szykujemy dla Was na te wakacje oraz na targi Essen.

plakat2, trzewik

O planach nie tylko opowiemy, ale i oddamy w Wasze ręce kilka egzemplarzy prototypów, by każdy z Was mógł zagrać i wyrobić sobie własną opinię na temat tego co Portal Games szykuje dla fanów planszówek.

portal, standard

A jako, że udało nam się zdobyć rzutnik i jako że udało nam się zdobyć salę teatralną gliwickiego MDK, możecie spodziewać się fajnej ciekawej prezentacji na scenie, prezentacji multimedialnej, pełnej slajdów i zapewne wielu rozbrajających przygód na linii ja (trzewik) i komputer :)

A jako że przed laty napisałem komedię, można także spodziewać się popisów aktorskich, monologów i wariactw – scena teatralna wszak zobowiązuje!

portalkon, program

Ta sobota, Gliwice, zapraszam na cały dzień z Portalem. Będę ja, Multi, Michał Oracz, Scorn, Piechu, Walec i cała kupa naszych przyjaciół, będą prototypy, śmiechy i trzewik na scenie. Czy może być lepszy sposób na spędzenie soboty?

pozdrawiam

trzewik.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...