Almanach Nadzwyczajny złożony!

1 minuta czytania

wolsung, okładka

Magia Wieku Pary rozciąga swoje trybiki w światku gier fabularnych. Zakończono pracę nad Alamanachem Nadzwyczajnym, kolejnym dodatkiem do Wolsunga, polskiego reprezentanta w dziedzinie steampunku. Wydawca, aby osłodzić fanom oczekiwanie (chociaż dla mnie to bardziej wręczenie papieru ściernego, żeby naostrzyli sobie zęby) opublikował na stronie gry okładkę oraz podstawowe informacje o nadchodzącym dodatku.

Oto nadzwyczajny niezbędnik Damy i Dżentelmena, w którym znajdziecie zasady i narzędzia pozwalające uczynić z waszych bohaterów postaci iście legendarne.

Almanach odpowiada na pytania dotyczące wszystkich dziedzin życia: od rozszerzonych zasad dotyczących ras i żywiołów, przez dokładny opis polityki wanadyjskich mocarstw, prezentację nowych możliwości rozwoju zawodowego waszych bohaterów, ekscytujące zasady pościgów oraz nowe pojazdy, po reguły pozwalające uczynić waszych sojuszników i golemy częścią waszej własnej legendy.

Wydajemy ten dodatek kilkanaście miesięcy po oddaniu w Wasze ręce podręcznika podstawowego, bogatsi o spostrzeżenia z dziesiątków sesji i o doświadczenia setek graczy. Dlatego znajdziecie w Almanachu również alternatywne warianty niektórych zasad opracowane przy Waszej współpracy.

Absolutnie każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Almanach Nadzwyczajny zawiera:

  • dokładne opisy 4 teatrów działań na arenie politycznej Wanadii;
  • rozszerzone zasady żywiołów, słabości rasowych, pościgów, pojazdów, kompletowania gadżetów, sojuszników i golemów;
  • 14 dziedzictw rasowych, od alvarów po Windian;
  • 6 nowych organizacji;
  • 40 specjalności, po dwie dla każdej profesji;
  • 49 atutów, 47 gadżetów i 23 osiągnięcia z wszystkich dziedzin życia;
  • 13 wiernych sojuszników i golemów oraz 15 osobistości, które mogą stać się protektorami waszych bohaterów;
  • 4 pomysły na kampanie i 44 pomysły na przygody

Almanach Nadzwyczajny jest dodatkiem do gry Wolsung: Magia Wieku Pary i do pełnej rozgrywki wymagany jest podręcznik podstawowy.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...