Przedstawiamy grę planszową Wiedźmin: Stary Świat!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

wiedźmin: stary świat

Z radością ogłaszamy nową grę planszową z uniwersum Wiedźmina, Wiedźmin: Stary Świat, która powstała przy współpracy z wydawnictwem GO ON BOARD. Jej autorem jest Łukasz Woźniak, który stworzył tytuły takie jak Valhalla czy Tytani.

Gra Wiedźmin: Stary Świat przeznaczona jest dla 2-5 osób, a jej akcja toczy się na wiele lat przed przygodami Geralta z Rivii. Gracze wcielają się w młodych adeptów jednej z pięciu szkół wiedźmińskich — Szkoły Wilka, Żmii, Kota, Niedźwiedzia lub Gryfa. Wyruszając w niezwykłą podróż przez Kontynent, będą podejmować szereg trudnych decyzji, wypełniać zadania, walczyć z potworami, a nawet — od czasu do czasu — awanturować się w karczmie o honor swojej szkoły z innym wiedźminem!

W maju 2021 roku rozpocznie się zbiórka społecznościowa na platformach zagramw.to oraz Kickstarter, dzięki czemu społeczność graczy będzie miała realny wpływ na zawartość, jak i historie jakie pojawią się w grze. Premiera tytułu w języku polskim i angielskim zaplanowana jest na kwiecień 2022 roku. Prowadzone są rozmowy dotyczące kolejnych wersji językowych gry.

Aby być na bieżąco z informacjami o postępach pracy nad grą, zachęcamy do śledzenia gry w serwisach zagramw.to i Kickstarter oraz odwiedzenia stron GO ON BOARD na Facebooku, Instagramie i YouTubie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...