Pośród Gwiazd na Wspieram.to

2 minuty czytania

Informacja prasowa

pośrod gwiazd, ambasadorzy, portal

Pośród Gwiazd to gra karciana, w której gracze konstruują stacje kosmiczne. Ich zadaniem jest stworzyć stację z elementów, które przyniosą najwięcej punktów zwycięstwa. By to osiągnąć, muszą panować nad krążącą między nimi pulą kart i zdobywać z niej najlepsze sektory dla swojej konstrukcji.

Pośród Gwiazd łączy w sobie prostotę zasad, frajdę budowania własnej stacji kosmicznej i emocje płynące z konkurowania z innymi graczami. To wymarzona pozycja dla miłośników kosmosu i towarzyskich rozgrywek!

Na fali popularności jaką cieszą się platformy crowdfundingowe Portal Games postanowił spróbować swoich sił i na tej płaszczyźnie startując z projektem pierwszego dodatku do Pośród Gwiazd, Pośród Gwiazd: Ambasadorzy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony projektu.

„Po wyniszczającej wojnie, nastąpił czas pokoju. Główne rasy galaktyki stworzyły Przymierze, aby stawić czoło wspólnym zagrożeniom. Pierwszą decyzją przymierza było stworzenie ogromnej stacji kosmicznej wzdłuż całej galaktyki. Dzięki czemu miał się umocnić handel między rasami przymierza i dyplomacja. Stacja miała również pomóc w utrzymaniu nowo powstałego paktu o pokoju.

8 lat później wspomnienia o czystce, które doprowadziły do zakończenia wojny są jeszcze świeże. W powietrzu ciągle czuć obawy i nieufność wśród członków Przymierza. Budowa stacji okazała się trudniejsza niż się wydawało. Cel Przymierza może zostać niespełniony, co wymaga natychmiastowej reakcji! Sojusz postanawia wziąć sprawę w swoje ręce. Wybiera najznakomitszych przedstawicieli Przymierza aby pomogli przy budowie stacji!

Ambasadorzy każdej rasy są wysyłani w zakątki galaktyki, aby pomóc zrealizować cel!”

Portal Games jest polskim wydawcą wielu nagradzanych gier takich jak: Osadnicy: Narodziny Imperium, Stronghold, Pret-A-Porter, Dziedzictwo czy Neuroshima Hex, które zdobyły wiele prestiżowych nagród takich jak Golden Geek przyznawany przez cały fandom planszówkowego świata.. Firma została założona w 1999r.

Portal Games stał się jednym z najbardziej renomowanych europejskich wydawców gier planszowych i zespołów projektowych.

Dzięki im poświęceniu powstają gry wysokiej klasy – gry z charakterem!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...