Zdecyduj o tym, jak będzie wyglądać Asija

1 minuta czytania

Tytuł newsa nie powinien dziwić nawet zagorzałych fanów wielotomowego cyklu Andrzeja Ziemiańskiego o pewnej księżniczce, bowiem twórcy gry planszowej Achaja proszą społeczność o pomoc w kwestii tego, jak ma wyglądać jedna z ważniejszych postaci.

achaja, achaja gra planszowa

W pierwszym tomie oryginalnej serii pojawia się postać matki głównej bohaterki. Asija to miłośniczka surowego karania i zarazem bardzo młodziutka żona władcy Troy. Z roli macochy nie wywiązywała się zbyt sumiennie, doprowadzając do niespotykanego powołania do wojska wśród arystokratycznego rodu. Twórcy gry planszowej nie potrzebują pomocy w tworzeniu tej postaci, jednak proszą o opinie w kwestii wyglądu. Problem ten nie jest błahy, bowiem zdecyduje o tym, czy finalny projekt będzie kierowany do osób pełnoletnich.

Nie musimy obawiać się tego, że całą robotę RedImp zrzuci na graczy, bowiem przygotowano trzy gotowe projekty, które tylko na pierwszy rzut oka nie różnią się prawie niczym. Ocenić możecie sami.

achaja, achaja gra planszowa

Swoje głosy możecie oddawać zarówno na forum, jak też za pośrednictwem komentarzy na łamach serwisu społecznościowego Facebook. Przypominamy także, że grę można było niedawno zobaczyć w akcji podczas festiwalu w Brzegu. Testowanie wersji prototypowej przebiegło bez zarzutów, zaś pełny zapis relacji, w tym zdjęcia, znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

0
·
To chyba też trochę badanie tego, jak dużo cyca mogą pokazać. Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że 1 opcja wygra
0
·
Ati też mam to wrażenie i zagłosowałem na 1. xD

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...