Nowe Plotki o Gotham Knights

1 minuta czytania

nowe plotki o ghotam knights

Pierwszą oficjalną zapowiedź "Gotham Knights" fani Mrocznego Rycerza otrzymali podczas DC FanDome w sierpniu 2020 i pierwotny plan zakładał, że ukaże się ona w tym roku. Niestety wskutek opóźnień już w marcu dotarła do nas wieść, że premierę przełożono na rok 2022. Spowolnieniu uległy także wszelkie działania marketingowe na rzecz czasu potrzebnego na dopracowanie dzieła. Nie oznacza to jednak, że da się powstrzymać krążące po internecie plotki.

Zgodnie z nieoficjalnymi wyciekami z serwisu IMDB w ramach fabuły gry spośród sławetnych superzłoczyńców DC oprócz Mr. Freeza'a i Trybunału Sów ma się pojawić również niesławny Pingwin. Według tych wiadomości w rolę potężnego handlarza bronią i złoczyńcy ma się wcielić nie znany z serii "Arkham" Nolan North, tylko Elias Toufexis, którego gracze mogą kojarzyć z jego wkładu do takich gier jak choćby seria "Assassin's Creed" czy "LEGO DC Super Złoczyńcy". Założenie to pasowałoby do przekazów, iż gra ta ma się rozgrywać w innym uniwersum niż seria "Batman: Arkham".

Zgodnie z zapowiedziami "Gotham Knights" ma być RPG-iem akcji z otwartym światem. Fabularnie wskutek śmierci Batmana w Gotham zaczyna szerzyć się chaos i jedynymi, którzy mogą walczyć z zagrożeniem, są podopieczni człowieka-nietoperza. Za produkcję odpowiada Warner Bros Games Montreal, które znamy choćby z "Batman: Arkham Origins".

nowe plotki o ghotam knights

Źródło: naekranie.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...