Gotham Knights

Nowy ponad trzynastominutowy film z "Gotham Knight" skupia się na rozgrywce dwóch postaci – Nightwinga i Red Hooda. I przez rozgrywkę należy tutaj rozumieć nie tylko walkę, ale również sposób poruszania się po mieście, skradanie się, ogłuszanie wrogów, używanie gadżetów i żywiołów oraz wiele, wiele więcej. Po obejrzeniu filmiku mam wrażenie, że walczący pistoletami Red Hood będzie ulubieńcem graczy.

gotham knights
Gotham Knights

Gotham Knights – Trybunał Sów wychodzi na scenę

Dodał: , · Komentarzy: 0

Debiutujący w 2011 w ramach gigantycznego remake'u znanego jako "New 52", Trybunał Sów jest jednym z najnowszych przeciwników Batmana. Ta zrzeszająca bogatych mieszkańców Gotham organizacja od wieków rządzi miastem i nawet ludzie tacy jak Adam Jense..... to znaczy Pingwin wiedzą, że lepiej z nimi nie zadzierać. W dniach, w których Batman i Gordon nie żyją, czwórka naszych bohaterów ma jakiekolwiek szanse przeciwko tam wpływowym wrogom?

gotham knights
Gotham Knights

Nowe Plotki o Gotham Knights

Dodał: , · Komentarzy: 0
nowe plotki o ghotam knights

Pierwszą oficjalną zapowiedź "Gotham Knights" fani Mrocznego Rycerza otrzymali podczas DC FanDome w sierpniu 2020 i pierwotny plan zakładał, że ukaże się ona w tym roku. Niestety wskutek opóźnień już w marcu dotarła do nas wieść, że premierę przełożono na rok 2022. Spowolnieniu uległy także wszelkie działania marketingowe na rzecz czasu potrzebnego na dopracowanie dzieła. Nie oznacza to jednak, że da się powstrzymać krążące po internecie plotki.

  • 1 strona
Wczytywanie...