Ghost of Tsushima na PC-ty

1 minuta czytania

ghost of tsushima na pc-ty

"Ghost of Tsushima" to tytuł, którzy fani grania na PS-ie znają bardzo dobrze. Gra zyskała sobie spore grano miłośników dzięki dobrze skonstruowanemu światowi, interesującej fabule i rozsądnie przemyślanemu systemowi walki. Jak ktoś chcę się temu bliżej przyjrzeć, zachęcam do przeczytania recenzji sporządzonej przez Strażnika. Teraz zaś tytuł ten może stać się heroldem zmian, które mogą niedługo objąć cały świat gier. Mianowicie pozycja ta ma niedługo ukazać się na PC-ty.

Zgodnie z obecnie dostępnymi danymi, gra ma trafić do sprzedaży na Steamie 7 lutego. Są to jednak jeszcze informacje niepotwierdzone, choć w związku z tym są szanse, że w ciągu najbliższych dni Valve zaoferuje możliwość zamówień przedpremierowych i dodania pozycji do listy życzeń.

Ogłoszenie to jest świadectwem, iż w branży gier funkcjonuje ruch na rzecz zniesienia barier tworzonych przez używanie różnych narzędzi do grania. System ten z powodów biznesowych funkcjonuje od dawien dawna, mając na celu skłonienie graczy do kupowania konsol danego producenta. Z drugiej jednak strony oznacza to, iż pewne produkcję trafia do węższego grona odbiorców. Dziś, za sprawą rosnącej liczby graczy, którzy mogą sobie też pozwolić jednocześnie na kilka konsol, pojawiają się głosy na rzecz zniesienia tych barier, choć póki co niewielu wydawców jest tą koncepcją zainteresowanych. Pozostaje nam więc jedynie czekać i obserwować, co się w tej kwestii będzie działo.

ghost of tsushima na pc-ty

Źródło: spidersweb.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...