[GameExe View] Aktualizacja wbrew anomaliom

1 minuta czytania

Grecki rząd upada, kryzys finansowy zatacza coraz szersze kręgi, Legia zadziwia w europejskich pucharach, Ziobro poza Prawem i Sprawiedliwością, głęboka jesień a za oknem przyjemne 15 stopni Celsjusza. Konkludując, świat staje na głowie i anomalia goni anomalię. Jednak powyższe odchylenia od normy nie dotyczą dziarskiego zespołu tłumaczy i kolejnej soczystej aktualizacji naszego kanału GameExe View. Jakie niespodzianki zaserwowano nam tym razem?

Na pierwszy ogień idzie filmik, który zręcznie podsumował informacje o trybie dla wielu graczy zaimplementowanym w „Mass Effect 3”. Jeżeli nie macie zielonego pojęcia, o co chodzi z tym całym multiplayerem, to Casey Hudson (główny producent serii) i David Silverman (szerzej znany jako pan od „niesamowitego przycisku”) pokrótce wyjaśnią Wam zawiłości wspomnianego konceptu. Przy okazji, skoro już jesteśmy przy klimatach galaktycznych wojen, warto rzucić okiem na ciekawy zwiastun „The Old Republic”.

Następnie zostawiamy za sobą mroczny i zimny kosmos, witając baśniowe uniwersum Amalur, które pomimo pewnych schematycznych mechanizmów, może podbić serca graczy w 2012 roku. Pierwsza część ciekawego przewodnika po tym świecie i piękny głos Claudii Black, powinien znacznie ułatwić kontakt z „czarnym koniem” autorstwa Kena Rolstona oraz R.A. Salvatore. Z kolei specjalnie dla miłośników azjatyckich klimatów nasz zespół przetłumaczył smakowity materiał z „Final Fantasy XIII-2”.

Na deser porcja dobrej klasyki, czyli „Vampire: The Masquerade – Redemption”. Smacznego.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...