Powrót GameExe View

Po krótkiej przerwie wracamy z jednym z naszych klejnotów koronnych, którym jest GameExe View i z tłumaczeniem filmików różnej maści na nasz język ojczysty. W końcu Polacy nie gęsi i swój język mają, jak mawiał klasyk, więc koniec tego leniuchowania. Przez te chwilowe wakacje nastąpiły pewne roszady w składzie i piecze nad naszym kanałem przejęła Lily, która już nieraz zdążyła się wykazać wytrwałością oraz sumiennością. Podsumowując – odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Zatem co nowego? Zwiastun filmu „Devil”, czyli najnowszego dziecka M. Night Shyamalana. To człowiek, który z jednej strony uznawany jest za jednego z największych wizjonerów w Hollywood, a z drugiej zaczynają powoli pojawiać się opinie, że z wiekiem traci na talencie i coraz bardziej obniża loty. Czy tytułowy „Diabeł” pozwoli mu wrócić na szczyty? Przekonajcie się sami.

Dodatkowo trzy filmiki z nadchodzącego wielkim krokami blockbustera „Tron: Dziedzictwo”, co generalnie stanowi perfekcyjny timing, gdyż w najbliższych dniach na naszych łamach, powinny pojawić się smakowite materiały związane z tą właśnie produkcją. Zatem zostańcie z nami.

Za wszystkimi tłumaczeniami stoi oczywiście niezastąpiony Lionel.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...