[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Draqqonfly* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:03 napisał

Wiecie jak wygląda kwestia respawnu potworów z każdym nowym rozdziałem? Potwory się "dodają" jak w poprzednich gothicach, czy któreś się despawnują? Dobiłem do 2 rozdziału, a jeszcze nie czyściłem wyspy z tego co mogę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Vena* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 20:53 napisał

Witam, ma ktoś problem z zadaniem na bagnach u tego Pirata? "krwawa forsa". Po prostu wróciłem się do tej jaskini z tymi dwoma piratami i przemytnik mi uciekl, nie mam jego złota jak wracam na bagna z nim rozmawiać to po prostu mnie zabija a przemytnika nie mogę znaleźć.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_przemciurzyna* dnia środa, 5 stycznia 2022, 23:55 napisał

Miał ktoś problem z zadaniem "Przygotowanie do wyprawy"?
Wydaje mi się że zrobiłem wszystko co trzeba,
- nająłem wojowników,
- wybrałem robotników (K dodał swoich)
- nająłem zarządzającego (z dwóch do wyboru)
- zebrałem zapasy
Nie wiem jak dalej pójść z zadaniem
K i R mają standardowe gadki o nauce i co słychać
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Przem* dnia środa, 22 grudnia 2021, 22:38 napisał

Cześć! Mam problem z questem "Gdzie słów dużo". Jestem na etapie, gdzie namówiłem już Huuga na pójście do magów ognia. Jak wchodzę do pokoju Trimegiato to jest z nim już na miejscu Huug i Runar plus jakiś dodatkowy mag ognia. Wszyscy stoją, jak zamrożeni. Z nikim z nich nie mogę rozmawiać i mogę na legalu podnosić wszystkie przedmioty, za które powinni mnie posądzić o kradzież. Próbowałem resetów gry, przechodziłem cały pokoj wzdłuż i wszerz i nic :-\ Wybrałem sobie, że będę grał magiem i boję się, że to mnie blokuj. Czy ktoś miał podobny problem? Ew. Czy ktoś zna jego rozwiązanie?


Natrafiłem na podobny problem z questem "Gdzie słów dużo". Okazało się, że na miejscu potrzebny był jeszcze trzeci mag - Tengral. Na ostatnim etapie questa "Złote Innosy" przebywa on pod świątynią wraz z paladynem i nie ruszy się, dopóki nie zakończymy tego zadania. Dopiero, gdy dotrze do sali "sądu" uruchamia się wyczekiwany dialog.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Brutallizer* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 16:37 napisał

gdzie zdobyć przepis na miksture siły?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Marvin* dnia środa, 15 grudnia 2021, 13:40 napisał

Witam. Gdzie jest kantor Ibaraki gildi kupieckiej. Zadanie w biały dzień (trop grotu).
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Darek* dnia środa, 12 stycznia 2022, 23:41 napisał

Witam. Mam pytanie, mianowicie gdzie znajduje się miecz o którym wspomniał Stary Harri w zadaniu o nazwie "Starzy Znajomi"? Latam z 30 minut po całych bagnach z telekinezą w ręku ni niestety nie mogę go znaleźć.
Dziękuję za odpowiedź i życzę miłej nocy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_DraG* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 22:29 napisał

Jestem w gildii kupieckiej i mam wybór teraz Najemnik czy Tropiciel , który lepszy ??
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_FiledHero* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 20:23 napisał

Hejo,
mam problem, mianowicie podczas questu "bestia z archolos" przy fragmencie spotkania w karczmie bastiana do dziennika nie zostaje wpisana notatka. NPC, z którymi rozmawiałem mają wykorzystane wszystkie opcje dialogowe. Według solucji powinienem teraz pójść spać, i obudzić się "spóźnionym na polowanie", niestety po przespaniu w najbliższej izbie wszyscy nadal są na miejscu. Czy istnieje możliwość ręcznego dodania wpisu do dziennika?. Z góry dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Sawio* dnia czwartek, 28 kwietnia 2022, 12:08 napisał

Witam mam problem z dwoma misjami "Po nitce do kłębka" oraz "dla dobra publicznego".
W pierwszej misji gra cały czas mi wmawia że nie sprawdziłem wszystkich śladów w Wilczym Leżu co zrobiłem ponieważ w akcie desperacji sprawdziłem na YouTubie jak powinna przebiegać ta misja i zrobiłem ją do samego początku z tym samym skutkiem.
Jeśli chodzi o drugą misje bo podczas dodarcia pod budowany dom Kaleba z Caramonem... Kaleb poprostu zniknął i go nigdzie nie ma szukałem go po całym porcie i nigdzie go nie idzie znaleźć.
Jeśli ktoś zna odpowiedź na moje pytania to niech Adanos ma was w swojej opiece.


Karamon jest u Helgi na 1-wszym piętrze.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Barvin* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 10:44 napisał

Vardhal spoilery bug -
SPOILER
Po wejściu do skarbca Vardhal w cutscence gdzie wchodzi Kessler i dwóch myśliwych postacie stoją w miejscu bez żadnego dialogu a gra wywala X: XD3D_InitPerDX error, jakieś pomysły? Spróbuję wczytać save'a przed wejście do ruin i zagram jeszcze raz. Spatchowanie nie pomogło
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Rocco Siffredi* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 23:50 napisał

Hej, mam problem z zadaniem „Dla koneserów”; zepsute wino po sprzedaży Armarowi czy każdemu innemu handlarzowi winem znika, nie ma żadnej opcji dialogowej z Lorenzo, quest staje się niewykonalny. Widzę, że sporo ludzi ma ten problem. Jak go rozwiązać?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_booxy* dnia piątek, 31 grudnia 2021, 01:58 napisał

siemka
misja z kupnem własnego domu
miałem znaleźć kogoś kto mi pomoże kupić dom w starym mieście. znalazłem kazarema czy jak mu tam, zdobyłem dla niego wymagane ubranie kupca i w misji jest napisane że licytacja zacznie się jutro. Przespałem się i dalej nic, przespałem kilka dni i dalej nic. Jak chce porozmawiać z NPC które są w tej misji to nie mam żadnej opcji dialogowej


również posiadam identyczny problem.. znalazł może ktoś solucje na tego buga?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Necro* dnia wtorek, 11 stycznia 2022, 22:17 napisał


Czy udało Ci się ogarnąć tenquest?

Mam pytanie odnośnie ucieczki, czy jest zbugowana? Niby poowinienem pokazać narzędzia, żeby Homer mógł wyjść ze mną do teleportu, ale mam tylko okno dialogowe z 2k monet. Powinienem mieć jakieś specjalne n arzędzia?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morgg* dnia środa, 29 grudnia 2021, 20:51 napisał

Witam
Ukończyłem misje z areną na bagnach i teraz nie mogę ukończyć misji "ucieczka" oraz "zaginiona". Npc nie ma mają opcji dialogowych, czy da się coś z tym zrobić?
Odpowiedz
Witam, mam problem z zadaniem "kto jest kim". Mianowicie korzystałem już z wielu solucji/filmów na yt. W większości przypadków Loafs po pytaniu o tytoń wypowiada opcję dialogową, prowadzącą do oskarżenia górników. Przy jednej z kombinacji działań udało mi się uzyskać tłumaczenie, że ktoś ich wrabia, jednak tylko dlatego, że wcześniej nie powiedziałem mu o Roelu.
Nawet w tym wypadku, finalnie doprowadzam do rozlewu krwi. Czy poprzednim razem będąc w kopalni mogłem coś zepsuć? Pilnowałem złoża dla tego kopacza na początku, przyniosłem mech, rozdałem strażnikom piwo. Jakieś pomysły co może być nie tak?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_balagan* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 12:57 napisał

Gdzie nauczę się alchemii na poziom mistrz?

Najszybciej alchemi uczy alchemik niedaleko śpiewaka na północny wschód od wioski. ąle za mistrza trzeba 2500 wybulić
Odpowiedz
Witam mam pytanie do obecnych tu kolegów. A więc chodzi o to że miałem nieoczekiwany reset komputera, przy czym nie wykonałem kopi moich zapisów. Jak więc można zgadnąć straciłem je. Tu więc pojawia się pytanie czy ktoś byłby wstanie podesłać mi zapis z okolicy pierwszego wejścia do wilczego leża ( nie kojarze który to rozdział) a dokładniej żeby sprecyzować moment przesłuchania kowala w sprawie grotu bełta. Z góry dzięki liczę na pomoc.
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...