[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Kulikoss* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 16:18 napisał

mam problem z przemianą w chrząszcza w 5 rozdziale w misji z deszczu pod rynne, przechodze przez dziurę ale za nic nie moge powrócić do pierwotnej postaci, a gdy zaznaczę alembik to już nawet ruszyć sie nie moge, ponowna instalacja gry nie pomogła
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Kulikoss* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 16:18 napisał

mam problem z przemianą w chrząszcza w 5 rozdziale w misji z deszczu pod rynne, przechodze przez dziurę ale za nic nie moge powrócić do pierwotnej postaci, a gdy zaznaczę alembik to już nawet ruszyć sie nie moge, ponowna instalacja gry nie pomogła
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Bill* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 00:18 napisał

Siemka, wyszedłem z kopalni gildii kupieckiej i nibu otrzymałem swoje przedmioty, a przynajmniej tak pisze w rogu ekranu, lecz w ekwipunku ich nie mam, w kufrze obok wejścia do kopali też ich nie ma, są tylko 4 bryłki rudy które sam tam zostawiłem, ale cały ekwipunek wziąć mi strażnik, a teraz go nigdzie nie ma pany co robić?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rafiPoland* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 10:06 napisał

pomocy utknalem w podziemiach vardhal. mianowicie jest taam taki teleport prowadzacy do biblioteki a potem z biblioteki do pokoju alchemika a potem widze wyryte nieotwarte drzwi poza tym lata taam ognik ktorego zabic nie moge utknalem hahaha

Czy udało się komuś stamtąd wyjść? Czy to Bug?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Autumn* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 20:01 napisał

Czy jest jakiś sprzedawca u którego odnawia się drewno do wyrobu broni?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik triphida dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 14:40 napisał

Witam mam pytanie odnośnie misji Nadchodzący sztorm
Pogadałem z Riordianem i powiedział mi abym udał się do katakumb jeżeli chcę uzyskać więcej informacji leczy gdy usypiam maga stojącego na straży i odczytuje wszystkie księgi które mogę tam znaleźć nie zmienia się wpis w dzienniku i nie mogę dalej tego kontynuować jakieś tipy co zrobić z góry dziękuję
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_TomSrom* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 16:35 napisał

Siema! POMOCY!

Mam duży problem. W zadaniu "Statek w porcie jest bezpieczny" mam rozlać kilka wabików na szczury, a w ekwipunku mam tylko jeden. Bez rozlania, quest nie chce dalej ruszyć.
Co robić?
Rahma daje ten wabik. Po tym co od niej dostałam wystarczyło mi żeby rozlać w dwóch miejscach.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Barvin* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 10:44 napisał

Vardhal spoilery bug -
SPOILER
Po wejściu do skarbca Vardhal w cutscence gdzie wchodzi Kessler i dwóch myśliwych postacie stoją w miejscu bez żadnego dialogu a gra wywala X: XD3D_InitPerDX error, jakieś pomysły? Spróbuję wczytać save'a przed wejście do ruin i zagram jeszcze raz. Spatchowanie nie pomogło
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_asdfgh* dnia środa, 22 grudnia 2021, 15:56 napisał

Ma ktoś problem z questem "w cichej mgle" który polega na tym, że mimo wpisu w dzienniku nie pojawia się odpowiednia opcja dialogowa u Starego Liama? Chodzi o zorganizowanie spotkania.
Odpowiedz
Panowie co zrobić jak nie wczytuję mi zejścia do kopalni srebra w Wilczym Leżu a mam wszystkich wartowników itp. ??
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Hhajs* dnia środa, 5 października 2022, 03:08 napisał

powinieneś dostać paczkę od strażnika z całym twoim dobytkiem otwierasz ją i masz wszystko co miałeś wcześniej
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_cesc* dnia czwartek, 20 stycznia 2022, 17:03 napisał

Gdzie znajduje się huxlay bo dziada nie mogę znaleźć w tym porcie
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Yhym* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 19:57 napisał



Nie znajdziesz nikogo w 1 rozdziale kto by uczył alchemi na poziom mistrza. Obok miasta za mostem od strony zachodniej bramy jest cieniestwor a obok zwoj przemiany w niego zawsze możesz zakraść się i zgarnąć exp będąc cieniostworem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lokusama* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 23:00 napisał

w bibliotece, pomagasz ziomkowi uporządkować książki i Ci go da. Poszukaj biblioteki
Odpowiedz
Helołki Archolki
Wiecie może gdzie znajdę kamień teleportacyjny obok straży miejskiej?
Odpowiedz
Czy jest szansa że Kroniki Myrtany zostaną przepisane na Unreal Engine 5 jako osobna gra bez G2?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Horst dnia niedziela, 16 stycznia 2022, 19:00 napisał

Mam problem z zadaniem "Dom nie do poznania". Otóż ogarnąłem strój kupca dla Kazeema i odpowiednia kwotę na wykup domu. Jednak zanim do niego poszedłem przespałem się. W dzienniczku pojawiło się info że do licytacji pozostał jeden dzień. Poszedłem do Kazeema i nie ma z nim żadnych opcji dialogowych. Za porady i sugestie mające rozwiązać ten problem serdecznie dziękuje.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Aakarin* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 12:59 napisał



Twórcy to argumentowali że to opowieść o przeciętniaku a nie super bohaterze. Fabularnie zostanie magiem trwa kilka lat i temu nie ma takiej opcji. Da się grać magiem "niezrzeszonym" czyli po prostu znajdujesz runy i uczysz się z książek, ale tylko do 4 kręgu. W tym modzie nie ma możliwości wejścia na wyższe stopnie wtajemniczenia magicznego.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Bob* dnia poniedziałek, 10 stycznia 2022, 01:59 napisał

Gdzie można zdobyć pancerz nordmarczyka? Da się zdobyć pas który daje dodatkowe bonusy razem z pancerzem więc zbroję też musi się jakoś dać.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Autumn* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 20:01 napisał

Czy jest jakiś sprzedawca u którego odnawia się drewno do wyrobu broni?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...