[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Przemo213313* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 18:48 napisał

Gdzie znajde chate w gornej czesci portu gdzie znajduje sie Blake w misji w bialy dzien [Trop wieznia]
Odpowiedz
Siema mam problem z zadaniem "po nitce do kłębka" otóż wykonałem zadanie "im się należy" gość przy bramie mnie wpuścił i Ivy ze mną pogadała ale to zadanie się nie pokazało w dzienniku a gdy rozmawiam z Einarem to nie ma opcji dialogowej na temat grotu
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Takitam* dnia piątek, 24 grudnia 2021, 03:36 napisał

Da radę przywołać story helpera bo utchnalem między 2a 3 rozdziałem I save zrobiony.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Wojtello* dnia czwartek, 23 grudnia 2021, 01:55 napisał

Ktoś podpowie gdzie mogę znaleźć Bradlock?
siema powinie nyc przed willal
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Cronos867* dnia środa, 12 stycznia 2022, 02:40 napisał

Hej,
wie ktoś może gdzie znajduje się paladyn Candac w piątym rozdziale?
Teoretycznie powinien być w klasztorze magów wody ale go tam nie ma.

Candac jest w klasztorze magów wody, w świątyni Adanosa, tam gdzie są 3 arcymagowie wody, jeśli zrobiłeś dla niego wszystkie zadania
Odpowiedz
Witam mam problem z brama przed twierdzą vardahal a mianowicie jestem w 5 rozdziale i niestety brama jest zamknięta i nie możemy przez nią przejść wraz z rordianem i kesselem wie ktoś jak to naprawić
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Matsky* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 08:29 napisał

Wie ktoś może gdzie znajdę Detlawa od misji Kontraktor czy jakoś tak ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik triphida dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 14:40 napisał

Witam mam pytanie odnośnie misji Nadchodzący sztorm
Pogadałem z Riordianem i powiedział mi abym udał się do katakumb jeżeli chcę uzyskać więcej informacji leczy gdy usypiam maga stojącego na straży i odczytuje wszystkie księgi które mogę tam znaleźć nie zmienia się wpis w dzienniku i nie mogę dalej tego kontynuować jakieś tipy co zrobić z góry dziękuję
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_123* dnia środa, 21 grudnia 2022, 08:47 napisał


Mam ten sam problem i nie wiem co zrobić znalazłeś jakieś rozwiązanie ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Darek* dnia środa, 12 stycznia 2022, 23:41 napisał

Witam. Mam pytanie, mianowicie gdzie znajduje się miecz o którym wspomniał Stary Harri w zadaniu o nazwie "Starzy Znajomi"? Latam z 30 minut po całych bagnach z telekinezą w ręku ni niestety nie mogę go znaleźć.
Dziękuję za odpowiedź i życzę miłej nocy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_FiledHero* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 20:23 napisał

Hejo,
mam problem, mianowicie podczas questu "bestia z archolos" przy fragmencie spotkania w karczmie bastiana do dziennika nie zostaje wpisana notatka. NPC, z którymi rozmawiałem mają wykorzystane wszystkie opcje dialogowe. Według solucji powinienem teraz pójść spać, i obudzić się "spóźnionym na polowanie", niestety po przespaniu w najbliższej izbie wszyscy nadal są na miejscu. Czy istnieje możliwość ręcznego dodania wpisu do dziennika?. Z góry dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Nivram* dnia środa, 22 grudnia 2021, 13:51 napisał

Witam mam problem z misja wodny krąg jestem po przygotowaniu pułapki przez ludzi lichwiarza i kessel kazał mi iść za sobą jak się zatrzymał przed nami jest 4 ludzi volkera i nie ma żadnej opcji dialogowej z góry dziękuje za pomoc
[right][/right]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Danio* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 09:14 napisał

Czy ktos stracił całkowicie swojego save?
Ja straciłem i czy jest szansa go jakoś odzyskać?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gość* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 20:13 napisał

Mam błąd w zadaniu "kto zabił stana" konkretnie nie mam żadnej kwestii dialogowej z Fox'em po rozmowie z Oscarem o wilczych jagodach, możecie nakierować mnie jaki jest problem?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lewaogien* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 13:30 napisał

Gdzie znajde przepis na kluski z goblinich jagód co daje +3 do zręczności ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik triphida dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 14:40 napisał

Witam mam pytanie odnośnie misji Nadchodzący sztorm
Pogadałem z Riordianem i powiedział mi abym udał się do katakumb jeżeli chcę uzyskać więcej informacji leczy gdy usypiam maga stojącego na straży i odczytuje wszystkie księgi które mogę tam znaleźć nie zmienia się wpis w dzienniku i nie mogę dalej tego kontynuować jakieś tipy co zrobić z góry dziękuję
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Draqqonfly* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:03 napisał

Wiecie jak wygląda kwestia respawnu potworów z każdym nowym rozdziałem? Potwory się "dodają" jak w poprzednich gothicach, czy któreś się despawnują? Dobiłem do 2 rozdziału, a jeszcze nie czyściłem wyspy z tego co mogę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Bob* dnia poniedziałek, 10 stycznia 2022, 01:59 napisał

Gdzie można zdobyć pancerz nordmarczyka? Da się zdobyć pas który daje dodatkowe bonusy razem z pancerzem więc zbroję też musi się jakoś dać.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Got* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 12:34 napisał

Nie wiem co zrobić. Należę do araxos, i właśnie skończyłem 4 rozdział (skok z wodospadu)budzę się w klasztorze, i nie mogę z nikim pogadać ani nigdzie wejść. szukałem w filmach na YouTube ale ten ktoś z filmiku był strażnikiem miejskim i budzi się w komnacie riordiana, a ja w sali z uchodźcami. Na korytarzu jest jakiś mag i babka ale nie ma opcji dialogowych. Czy to bug czy da się coś zrobić?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...