[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_MemLander* dnia wtorek, 4 stycznia 2022, 19:41 napisał

Siemnao, wie ktoś jak zdobyć jakiś porządny pancerz? Bo jestem po wykonaniu wszystkich głównych misji w Wilczym leżu i dalej mam średnia zbroję gońca.
Odpowiedz
[quote name='Gość_Pies*' timestamp='1641143414' post='437784'][quote name='Gość_SzanowanyObywatelArcholos*' timestamp='1640296009' post='437497']

Gdzie jest ten falochron ?[/quote]

Wschodnia część portu(mur).
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Aakarin* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 10:00 napisał



Tylko straż miejska i gildia kupiecka
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia czwartek, 13 stycznia 2022, 17:20 napisał

Goblinie Jagody, Wschodni Fiołek, Korzeń Leczniczy i Szczaw Królewski.
gdzie kupię wschodni fiołek
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Got* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 12:34 napisał

Nie wiem co zrobić. Należę do araxos, i właśnie skończyłem 4 rozdział (skok z wodospadu)budzę się w klasztorze, i nie mogę z nikim pogadać ani nigdzie wejść. szukałem w filmach na YouTube ale ten ktoś z filmiku był strażnikiem miejskim i budzi się w komnacie riordiana, a ja w sali z uchodźcami. Na korytarzu jest jakiś mag i babka ale nie ma opcji dialogowych. Czy to bug czy da się coś zrobić?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rumpelsztyk* dnia środa, 22 grudnia 2021, 15:46 napisał

To teraz pytanie, na które pewnie nikt nie zna odpowiedzi xd

Co otwiera klucz-miecz, który dostajemy od typa z muzeum za przyniesienie mu sporo starych monet?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_gorzys* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 03:03 napisał

Kiedy ci piraci kończą melanż po pokonaniu Dużego Bena i rozmowie z nim? Chcę wykonać zadanie "Uprowadzona" lecz nie mogę pogadać z Ivanem gdyż ciągle ma odpalony skrypt na chwalenie mnie po pokonaniu Bena. Oni kończą kiedyś chlać czy to jakiś bug?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Cronos867* dnia środa, 12 stycznia 2022, 02:40 napisał

Hej,
wie ktoś może gdzie znajduje się paladyn Candac w piątym rozdziale?
Teoretycznie powinien być w klasztorze magów wody ale go tam nie ma.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia czwartek, 13 stycznia 2022, 17:20 napisał

Goblinie Jagody, Wschodni Fiołek, Korzeń Leczniczy i Szczaw Królewski.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 16:10 napisał

Gdzie i kiedy można nauczyć się mistrzowskiego kowalstwa? Jestem w 4 rozdziale i jako drugie terminowanie u czeladnika wybrałem kowalstwo. Mam nauczone mistrzowskie łuczarstwo, ale kowalstwa nigdzie nie widzę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_cesc* dnia czwartek, 20 stycznia 2022, 17:03 napisał

Gdzie znajduje się huxlay bo dziada nie mogę znaleźć w tym porcie
Odpowiedz
Witam. Mam problem z nieśmiertelnymi NPC-tami. Mam np. misję żeby pokonać jakiegoś gościa ale jak życie zejdzie mu do 0 to dalej żyje i nawala w nieskończoność.... ktoś wie jak to naprawić ?
Odpowiedz
Cześć,

W zadaniu po nitce do kłębka mam problem z brakującymi dialogami i niemożliwością kontynuacji głównego wątku. Jestem w wilczym leżu, po rozmowie z Logrifem i okradnięciu Arethe. W dzienniku mam info o fałszywym tropie i bełcie od Arethe oraz info o Henku. Henk jest na skale ale nie mam z nim opcji dialogowej odnośnie bełtów. Nie miałem też opcji dialogowej z Einarem.
Czy ktoś ma jakiś save lub rozwiązanie problemu?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_truetot* dnia sobota, 15 stycznia 2022, 21:04 napisał

jest jakis kod na zepsute wino z zdania dla koneserow? sprzedalem raz i quest nie ruszyl.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_FiledHero* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 20:23 napisał

Hejo,
mam problem, mianowicie podczas questu "bestia z archolos" przy fragmencie spotkania w karczmie bastiana do dziennika nie zostaje wpisana notatka. NPC, z którymi rozmawiałem mają wykorzystane wszystkie opcje dialogowe. Według solucji powinienem teraz pójść spać, i obudzić się "spóźnionym na polowanie", niestety po przespaniu w najbliższej izbie wszyscy nadal są na miejscu. Czy istnieje możliwość ręcznego dodania wpisu do dziennika?. Z góry dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik triphida dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 14:40 napisał

Witam mam pytanie odnośnie misji Nadchodzący sztorm
Pogadałem z Riordianem i powiedział mi abym udał się do katakumb jeżeli chcę uzyskać więcej informacji leczy gdy usypiam maga stojącego na straży i odczytuje wszystkie księgi które mogę tam znaleźć nie zmienia się wpis w dzienniku i nie mogę dalej tego kontynuować jakieś tipy co zrobić z góry dziękuję
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 16:10 napisał

Gdzie i kiedy można nauczyć się mistrzowskiego kowalstwa? Jestem w 4 rozdziale i jako drugie terminowanie u czeladnika wybrałem kowalstwo. Mam nauczone mistrzowskie łuczarstwo, ale kowalstwa nigdzie nie widzę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Marvin* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 17:56 napisał

Witam wie ktoś gdzie są krzykacze lichwiarza chce wstąpić do wodnego kręgu misja strażnik równowagi
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_adek* dnia środa, 5 stycznia 2022, 13:24 napisał

Mam pytanie. Przepis na chlebowe smarowidło ze smoczego korzenia kupuje się tylko u Ezekiela czy można jeszcze u kogoś? Ogarnałem mu ten stragan ale nie mam opcji tego kupić (jestem w 3 rozdziale). Jak ktoś wie czy można kupić ten przepis u kogoś innego?

Gość_Tunner - alchemik w mieście za darmo jak jesteś jego czeladnikiem i zrobisz mu zadania albo Bodowin za 2500
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...