[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Typ ucieka do korytarza koło cyrulika w mieście
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ManfredHojny* dnia czwartek, 10 marca 2022, 08:27 napisał

Witam, aktualnie robie misje "W ekstremalnych warunkach", oddałem wszystkie potrzebne zbroje do Unicorna. Musze teraz pogadać z Euric. Gdzie on sie znajduje? Szukam od godziny i nic 🥺


Jest w budynku tuż obok mającego miejsce koncertu
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rafiPoland* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 10:06 napisał

pomocy utknalem w podziemiach vardhal. mianowicie jest taam taki teleport prowadzacy do biblioteki a potem z biblioteki do pokoju alchemika a potem widze wyryte nieotwarte drzwi poza tym lata taam ognik ktorego zabic nie moge utknalem hahaha
Odpowiedz
Witam. Mam problem w 2 rozdziale jako strażnik mianowicie po zakonczeniu misji zaginiony oddział jak pogadałem z Berto nie dostałem kolejnej misji tropem porywaczy czy jakoś tak.. i nie mogę kontynuować wątku głównego.. niestety Berto już nie jest w tym samym miejscu i teraz mam spory problem.. ktoś tak miał?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Nivram* dnia środa, 22 grudnia 2021, 13:51 napisał

Witam mam problem z misja wodny krąg jestem po przygotowaniu pułapki przez ludzi lichwiarza i kessel kazał mi iść za sobą jak się zatrzymał przed nami jest 4 ludzi volkera i nie ma żadnej opcji dialogowej z góry dziękuje za pomoc
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ke888nny* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 15:01 napisał

Cześć, mam jedno pytanie odnośnie gildii araxos (jeśli już się pojawiło to wybaczcie):
Co przynosi większe korzyści na dłuższą metę (głównie chodzi mi o sprzęt) - zostanie szermierzem u Adelarda czy tropicielem u Garosa? Z tego co widziałem początkowa zbroja tropiciela ma trochę lepsze staty, ale nie wiem jak to wygląda w dalszym etapie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Darek* dnia środa, 12 stycznia 2022, 23:41 napisał

Witam. Mam pytanie, mianowicie gdzie znajduje się miecz o którym wspomniał Stary Harri w zadaniu o nazwie "Starzy Znajomi"? Latam z 30 minut po całych bagnach z telekinezą w ręku ni niestety nie mogę go znaleźć.
Dziękuję za odpowiedź i życzę miłej nocy.


polecam:
https://steamcommunity...?id=2678374043
W zamian opowie on nam o swoim mieczu, który znajdziemy pod wodą, pod jedną ze skrzynek bardzo blisko brzegu
Odpowiedz
gdzie moge kupic przepis na kluski z goblinich jagód albo jak ktoś może to podajcie kod pls , będę bardzo wdzięczny .
Odpowiedz
Mam problem, jestem w 3 rozdziale i zapomniałem w którym miejscu mogę kupić pas, który w zależności od ilości siły daje więcej bonusu od 90 dawał bodajże +10 siły.
Odpowiedz
Witam, czy ktoś posiada i chciałby udostępnić save przed rozpoczęciem zadania wodny krąg? Kessel stoi nad wodospadem i nic nie da się zrobić ;(
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Szakullo* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 19:02 napisał

Zadanie Trop Ulotek dokąd ucieka agitator z karczmy ??? Proszę szukam go po całym mieście i nigdzie go nie ma!! A bez tego nie mogę pchnąć dalej fabuły. Z góry dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Hulo* dnia piątek, 17 grudnia 2021, 16:28 napisał

Witam wie ktoś gdzie jest ratusz miejski
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Puszer* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 21:07 napisał

Czesc,
mam problem w quescie "statek w porcie jest bezpieczny, kiedy wracam od drwali to czeka na mnie Richard i mam isc za nim do Graysona. Stwierdzialem ze pojde solo i nie pojawil sie na miejscu docelowym. Ma ktos jakis pomysl ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lokusama* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 18:00 napisał

Niedaleko bramy przy kościele magów wody w mieście, to się jakoś siostrzany kociołek nazywało
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Bob* dnia niedziela, 26 grudnia 2021, 13:49 napisał

też mam taki problem i nie wiem co robić
Odpowiedz
Czołem.
Można gdzieś kupić skórę orkowego psa ? Nie chcę będąc w 4 rozdziale i mając 2 zawody (nie u łowcy) wydawać punkty w skórowanie. Pomocy !
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Necro* dnia wtorek, 11 stycznia 2022, 22:17 napisał


Czy udało Ci się ogarnąć tenquest?

Mam pytanie odnośnie ucieczki, czy jest zbugowana? Niby poowinienem pokazać narzędzia, żeby Homer mógł wyjść ze mną do teleportu, ale mam tylko okno dialogowe z 2k monet. Powinienem mieć jakieś specjalne n arzędzia?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ke888nny* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 19:09 napisał



Ja mam save z rozdziału 3, dosłownie przed wyborem ścieżki szermierza a tropiciela w gildii. Pod zręczność i bardziej strzelanie łukiem. Gram na DX11 jakbyś chciał to odpisz
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Arturro* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 14:47 napisał

Cześć,

Mam problem z zadaniem "Strażnik Równowagi", rozdział 5.

Mam się spotkać w spalonej chacie z Kasselem pomiędzy Wybrzeżem Topielców a Silbach, jednak nigdzie nie mogę go znaleźć.
Będę wdzięczny za pomoc gdzie go znajdę.

pozdrawiam,
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lucyfer* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 23:37 napisał



Mam podobny problem tylko po walce wszedłem do twierdzy podniosłem z ciała fragment i kliknąłem na wrota pojawił się animacja i efekt dźwiękowy i nic jak podchodzę do Maga wody to mogę tylko się uczyć many a najgrosze ze zapisałem to na głownym save a inny save mam z rozdziału 4 a w misjach pokazuje sie tylko notka że na końcu są wrota spróbuję je otworzyć ...
Może jest jakiś kod komenda na ponowne wczytanie misji ????? bo cofka 12h niewchodzi w gre
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...