[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Typ ucieka do korytarza koło cyrulika w mieście
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ManfredHojny* dnia czwartek, 10 marca 2022, 08:27 napisał

Witam, aktualnie robie misje "W ekstremalnych warunkach", oddałem wszystkie potrzebne zbroje do Unicorna. Musze teraz pogadać z Euric. Gdzie on sie znajduje? Szukam od godziny i nic 🥺

Jest w budynku tuż obok mającego miejsce koncertu
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rafiPoland* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 10:06 napisał

pomocy utknalem w podziemiach vardhal. mianowicie jest taam taki teleport prowadzacy do biblioteki a potem z biblioteki do pokoju alchemika a potem widze wyryte nieotwarte drzwi poza tym lata taam ognik ktorego zabic nie moge utknalem hahaha
Odpowiedz
Witam. Mam problem w 2 rozdziale jako strażnik mianowicie po zakonczeniu misji zaginiony oddział jak pogadałem z Berto nie dostałem kolejnej misji tropem porywaczy czy jakoś tak.. i nie mogę kontynuować wątku głównego.. niestety Berto już nie jest w tym samym miejscu i teraz mam spory problem.. ktoś tak miał?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Nivram* dnia środa, 22 grudnia 2021, 13:51 napisał

Witam mam problem z misja wodny krąg jestem po przygotowaniu pułapki przez ludzi lichwiarza i kessel kazał mi iść za sobą jak się zatrzymał przed nami jest 4 ludzi volkera i nie ma żadnej opcji dialogowej z góry dziękuje za pomoc
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ke888nny* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 15:01 napisał

Cześć, mam jedno pytanie odnośnie gildii araxos (jeśli już się pojawiło to wybaczcie):
Co przynosi większe korzyści na dłuższą metę (głównie chodzi mi o sprzęt) - zostanie szermierzem u Adelarda czy tropicielem u Garosa? Z tego co widziałem początkowa zbroja tropiciela ma trochę lepsze staty, ale nie wiem jak to wygląda w dalszym etapie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Darek* dnia środa, 12 stycznia 2022, 23:41 napisał

Witam. Mam pytanie, mianowicie gdzie znajduje się miecz o którym wspomniał Stary Harri w zadaniu o nazwie "Starzy Znajomi"? Latam z 30 minut po całych bagnach z telekinezą w ręku ni niestety nie mogę go znaleźć.
Dziękuję za odpowiedź i życzę miłej nocy.

polecam:
https://steamcommunity...?id=2678374043
W zamian opowie on nam o swoim mieczu, który znajdziemy pod wodą, pod jedną ze skrzynek bardzo blisko brzegu
Odpowiedz
gdzie moge kupic przepis na kluski z goblinich jagód albo jak ktoś może to podajcie kod pls , będę bardzo wdzięczny .
Odpowiedz
Mam problem, jestem w 3 rozdziale i zapomniałem w którym miejscu mogę kupić pas, który w zależności od ilości siły daje więcej bonusu od 90 dawał bodajże +10 siły.
Odpowiedz
Witam, czy ktoś posiada i chciałby udostępnić save przed rozpoczęciem zadania wodny krąg? Kessel stoi nad wodospadem i nic nie da się zrobić ;(
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Szakullo* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 19:02 napisał

Zadanie Trop Ulotek dokąd ucieka agitator z karczmy ??? Proszę szukam go po całym mieście i nigdzie go nie ma!! A bez tego nie mogę pchnąć dalej fabuły. Z góry dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Hulo* dnia piątek, 17 grudnia 2021, 16:28 napisał

Witam wie ktoś gdzie jest ratusz miejski
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Puszer* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 21:07 napisał

Czesc,
mam problem w quescie "statek w porcie jest bezpieczny, kiedy wracam od drwali to czeka na mnie Richard i mam isc za nim do Graysona. Stwierdzialem ze pojde solo i nie pojawil sie na miejscu docelowym. Ma ktos jakis pomysl ?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...