[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

jak zostac czeladnikiem w 4 rozdziale u drugiego mistrza?
Odpowiedz

Cytat

Mam duży problem. W zadaniu "Statek w porcie jest bezpieczny" mam rozlać kilka wabików na szczury, a w ekwipunku mam tylko jeden. Bez rozlania, quest nie chce dalej ruszyć.
Co robić?


No i? Jedna fiolka wystarcza.

Cytat

jak zostac czeladnikiem w 4 rozdziale u drugiego mistrza?


Najpierw musisz otrzymać od poprzedniego świadectwo ukończenia nauki. Potem po prostu idziesz i najmujesz się u nowego.
Odpowiedz
Witam

Miał tak ktoś tak, że wchodząc do przystani łotrów jaskinią od yannicka, i idąc do corteza nie można kontynuować wątku fabularnego??mam opcje "naucz mnie' i "kradzież będzie trudna" dodam że ten pirat z nim rozmawia a powinieniem być zabity.
mogę też już lene uratować i nie ma jeszcze turnieju walk.
Odpowiedz
[quote name='Szakal' timestamp='1641574512' post='437964']

No i? Jedna fiolka wystarcza.



Chodzi o to, ze moge wylac wabik tylko w jednym miejscu. Jak wylewam przed wejsciem do stoczni, to potem jak podchodze do pracowni tego wlasciciela, to klikajac na czynnosc "Uzyj wabika", Marvin odpowiada "Czym?".
Odpowiedz
[quote name='Gość_TomSrom*' timestamp='1641575343' post='437966'][quote name='Szakal' timestamp='1641574512' post='437964']

No i? Jedna fiolka wystarcza.



Chodzi o to, ze moge wylac wabik tylko w jednym miejscu. Jak wylewam przed wejsciem do stoczni, to potem jak podchodze do pracowni tego wlasciciela, to klikajac na czynnosc "Uzyj wabika", Marvin odpowiada "Czym?".[/quote]


Może możesz w stole alchemicznym zrobić?
Zresztą tam nie trzeba zrobić wszystkiego, możesz iść spać i wrócić następnego dnia, jeśli zrobiłeś wystarczająco dużo to quest sam pociągnie się dalej.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Luan* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 19:03 napisał




Może możesz w stole alchemicznym zrobić?
Zresztą tam nie trzeba zrobić wszystkiego, możesz iść spać i wrócić następnego dnia, jeśli zrobiłeś wystarczająco dużo to quest sam pociągnie się dalej.


Udalo sie, wystarczy leciec z biegiem misji, nie trzeba rozlewac tego wabika. Nie dalo sie go jednak zrobic na stole alchemicznym i jestem pewien, ze przyczyna znikniecia tego wabika z ekwipunku jest to, ze uzylem go w dzien i jakis bug to musial spowodowac. W kazdym razie misja leci dalej, DZIEKI!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_MemLander* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 12:47 napisał

Siemano, mam problem z Albynem, każe mi on przekonać 3 osoby aby pracowały we wsi. Po przekonaniu 3 a nawet 4 osób przychodzę do niego i jedyne co główna postać mówi, to to, że pracuje nad tym i nie mam jak skończyć misji. Próbowałem włączyć i wyłączyć grę, weryfikować pliki i nic.

Tam jest cos ze musisz jakas konkretna osobe namowic nie pamietam kogo a oprocz niego jeszcze min 2 osoby. Najlepiej wszystkich namowic i spokoj bedzie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dila* dnia niedziela, 12 grudnia 2021, 16:22 napisał

Ktoś wie gdzie w mieście Archolos znajduje się venzel? Nauczyciel od 2ręki


Wenzel jest jednym z pisarzy, mieszkanie mniej wiecej pod skryba Matheyem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dezus* dnia środa, 5 stycznia 2022, 15:20 napisał



Też go szukałem pół godziny, jak schodzisz od tym slumsów główną drogą jak byś szedł do karczmy Helgi ten dran stoi droga na dół jak zejdziesz obok tej karczmy na tym małym moście


On nie znikl tylko mowil ze idzie do portu poczekac. W dzienniku wszystko jest.
Odpowiedz
KenZiGaming24@gmai.com
Podesłał byś save ?
Odpowiedz
Czesc,
mam problem w quescie "statek w porcie jest bezpieczny, kiedy wracam od drwali to czeka na mnie Richard i mam isc za nim do Graysona. Stwierdzialem ze pojde solo i nie pojawil sie na miejscu docelowym. Ma ktos jakis pomysl ?
Odpowiedz
Hej gdzie w mieście kupię mape miasta?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gdzie* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 22:09 napisał

Hej gdzie w mieście kupię mape miasta?


Gońcy Araxos którzy cię zagadują przy bramie lub kartograf. Ale oni maja chyba drozej, Bastian z karczmy Silbach ma po 100 złota je
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_grunge* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 22:33 napisał



Gońcy Araxos którzy cię zagadują przy bramie lub kartograf. Ale oni maja chyba drozej, Bastian z karczmy Silbach ma po 100 złota je

Dzięki
Odpowiedz
Siema!

Wie ktoś gdzie może być alchemik Bodowin w 5 rozdziale? Zrobiłem pobocznego questa z nim związanego i po jego zakończeniu nie wspominał wtedy, że się gdzieś wybiera, a w chacie go nie ma. Potrzebuję go, bo wydaje mi się, że tylko on na całej wyspie potrafi nauczyć mistrza z alchemii.
Ma ktoś jakiś pomysł?
Odpowiedz
Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz
Siema gdzie jest Rasztusz miejscki bo nie moge znalezc xd
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Puszer* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 21:07 napisał

Czesc,
mam problem w quescie "statek w porcie jest bezpieczny, kiedy wracam od drwali to czeka na mnie Richard i mam isc za nim do Graysona. Stwierdzialem ze pojde solo i nie pojawil sie na miejscu docelowym. Ma ktos jakis pomysl ?


A skąd wiesz jakie jest miejsce docelowe skoro poszedłeś sam? Wyraźnie było powiedziane, że macie się spotkać w innym miejscu. Ja już nie pamiętam który to był budynek, chyba gdzieś w porcie.
Odpowiedz
Gothic 2 Kroniki Myrtany Archolos skończone MAGIEM suuuuper sie bawilem
Odpowiedz
Siema zna ktoś kod na przywołanie Henka z Wilczych synów przemieniłem go w wilka i nie mogę już z nim nic zrobić
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...