[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Kaczy* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 17:36 napisał



Gdzie jest ta książka




polecam te stronke: https://rusgameah.com/.../2021121617398

jak nie czai to wbij to w google translator
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Cruscius dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 18:08 napisał

Siemka,
dysponuję może ktoś savem z końca aktu 3? Niestety zapomniałem umieścić save w chmurze i zmieniłem komputer ( stary został wyczyszczony ).
Jeżeli ktoś dysponuję takim savem najlepiej zrobiony pod szermierza gildii lub straży miejskiej to będę wdzięczny za udostępnienie.


Ja mam save z rozdziału 3, dosłownie przed wyborem ścieżki szermierza a tropiciela w gildii. Pod zręczność i bardziej strzelanie łukiem. Gram na DX11 jakbyś chciał to odpisz
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ke888nny* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 15:01 napisał

Cześć, mam jedno pytanie odnośnie gildii araxos (jeśli już się pojawiło to wybaczcie):
Co przynosi większe korzyści na dłuższą metę (głównie chodzi mi o sprzęt) - zostanie szermierzem u Adelarda czy tropicielem u Garosa? Z tego co widziałem początkowa zbroja tropiciela ma trochę lepsze staty, ale nie wiem jak to wygląda w dalszym etapie.


Podpowie ktoś?
Odpowiedz
Czy wie ktoś gdzie jest roderich po przyjęciu do straży miejskiej? Ja wyszedłem z baru ,poszedłem robić inne rzeczy a teraz nie mogę go nigdzie znaleźć
Odpowiedz
Wroc do Baru i zobacz czy dalej tam nie stoi i nie musisz z nim jeszcze pogadac
Potem bedzie w swojej komnacie
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ke888nny* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 19:09 napisał



Ja mam save z rozdziału 3, dosłownie przed wyborem ścieżki szermierza a tropiciela w gildii. Pod zręczność i bardziej strzelanie łukiem. Gram na DX11 jakbyś chciał to odpisz


Git. Akurat chciałem spróbować pograć łowcą.
Odpowiedz
A który to był bar? znaczy gdzie on jest?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Cruscius dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 19:26 napisał



Git. Akurat chciałem spróbować pograć łowcą.


Trzymaj - https://file.io/dKy9XXxhJAb9
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ke888nny* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 19:40 napisał



Link sie popsul, jeszcze raz wysylam:
kroniki save.zip


Dzięki wielkie. Wszystko działa.
Odpowiedz
Cześć,
Będzie ktoś w stanie poratować save z końca 4 rozdziału/początku 5? Utknąłem przed skokiem z wodospadu i nie jestem w stanie pchnąć fabuły do przodu.
Odpowiedz
Cześć!
Ma ktoś może save'a przed chwilę przed wyborem gildii w drugim rozdziale? Niestety poszedłem pod magię i po graniu już chwilę w jednej z gildii nie mogę się wczuć, immersja jest słaba.
Byłbym wdzięczny za jakiś dobry save pod zręczność lub siłę.

Z góry dzięki!
Odpowiedz
Witam, jak dojść do przystani łotrów, wróciłem z yannickiem, bo mobki okazaly się zbyt mocne i juz go nie moge znalezc, z gory dziekuje za odpowiedź.[/quote]
Odpowiedz
Lub komendę żebym mogł się tam przenieść?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Drabik* dnia niedziela, 12 grudnia 2021, 22:23 napisał

Wie ktoś dlaczego nie działa mi mapa, w sensie jak klikam na mapę w ekwipunku to nic się nie wyświetla i tak samo jak kliknę "m" też nic się nie dzieje


mam tak samo
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_gorzys* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 03:03 napisał

Kiedy ci piraci kończą melanż po pokonaniu Dużego Bena i rozmowie z nim? Chcę wykonać zadanie "Uprowadzona" lecz nie mogę pogadać z Ivanem gdyż ciągle ma odpalony skrypt na chwalenie mnie po pokonaniu Bena. Oni kończą kiedyś chlać czy to jakiś bug?

TEŻ CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ LICZĘ NA ODPOWIEDŹ MORDY Z GÓRY DZIĘKI
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_bartekq* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 18:29 napisał

Czy ktoś wie jak można wejść do klasztoru? Chce grać magiem ale nie mogę tam wejść...



Nie można zostać magiem w Kronikach
Odpowiedz
Książkę Krąg III Tom 1 można dopiero kupić w czwartym rozdziale. A uprzedzając kolejne pytania. Krąg IV Tom 1 można znaleźć dopiero podczas pierwszej wizyty w Vardhal w rozdziale piątym.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Deffgt* dnia niedziela, 2 stycznia 2022, 23:26 napisał

Witam. Mógłby ktoś poradzić jak wejść do przystani łotrów na południowych bagnach? Wykonuję zadanie "Tropem winnych porywaczy" jako strażnik i próbowałem wielu sposobów, które kończyły się krótkim dialogiem z łotrami i śmiercią głównego bohatera. Bardzo proszę o pomoc.
musisz zaznaczać prawidłowe odp, dołączyć do lotrow
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...