[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_kaorlqq* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 12:13 napisał

Po wejściu do skarbca Vardhal w cutscence gdzie wchodzi Kessler i dwóch myśliwych postacie stoją w miejscu bez żadnego dialogu a gra wywala albo po prostu nic sie nie dzieje.
Spróbowałem od nowa wejść do twierdzy Vardhal bo miałem save, ale niestety to nic nie pomogło...
jakieś rady? już tak blisko końca, nie chce od nowa zaczynać.
Odpowiedz
Też miałem ten problem. W tym przypadku najlepiej próbować stanąć w innym miejscu zanim otworzy się drzwi do skarbca.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Brutallizer* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 16:37 napisał

gdzie zdobyć przepis na miksture siły?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Horst dnia niedziela, 16 stycznia 2022, 19:00 napisał

Mam problem z zadaniem "Dom nie do poznania". Otóż ogarnąłem strój kupca dla Kazeema i odpowiednia kwotę na wykup domu. Jednak zanim do niego poszedłem przespałem się. W dzienniczku pojawiło się info że do licytacji pozostał jeden dzień. Poszedłem do Kazeema i nie ma z nim żadnych opcji dialogowych. Za porady i sugestie mające rozwiązać ten problem serdecznie dziękuje.
. upewnij się, że rozwiesiles wszystkie ulotki. Powinieneś mieć 5 wpisów w notatniku
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_TajgerBonzO* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 04:50 napisał

Siemanko , Rozdział 5 , Krew o wino , Panowie gdzie dokładnie znajduję się miejsce pobytu tych renegatów ? Dzięki z góry i pozdrawiam
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Przemo* dnia sobota, 1 stycznia 2022, 19:12 napisał



Kurczę, ja w 3 rozdziale zwiedziłem już wnętrze Twierdzy, bo bez większych problemów po przemianie w chrząszcza da się tam przejść do środka. Jak ograbiłem truchło przed tymi kamiennymi wrotami i wyszedłem, to brama była zamknięta a przed nią stali Riordian i Kessel... ewidentnie wszystko się pokiełbasiło, ale olałem to. Teraz, jak jestem już w rozdziale 5, to po całej akcji z magiem przywołującym nieumarłych nie mam opcji dialogowych z Riordianem i Kesselem. Po skorzystaniu z Twojej porady da się z nimi rozmawiać, ale nie pojawia się opcja kupienia części klucza z muzeum ani opcja rozmowy z Lorenzo o odejściu z gildii... Bawiłem się długo w edytorze, ale myślę, że dla mnie to jest 90 godzin gry do kosza

UWAGA! Przestroga dla wszystkich! Nie eksplorujcie wnętrza Twierdzy Vardhal wcześniej niż w 5 akcie razem z Riordianem i Kesselem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Willonix* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 03:37 napisał

Zadanie ruiny zamku nie wiem co, się stało, ale z tego, co wiem to, powinna być jakaś notatka przy zwłokach wewnątrz twierdzy, u mnie jej tam nie ma, przez co nie mogę ukończyć tego zadania.
Odpowiedz
Siemanko, dalem kronikom drugą szanse po zmarnowanych 70h kiedy to w rozdziale 5 w klasztorze npc zrespili sie kilkukrotnie co uniemozliwilo mi przejscie dalej , ale do rzeczy.Dotarlem do skarbca vardhal po nastepnych 90h () , zapisalem kiedy zaczely zamykac sie wrota by sprawdzic czy dam rade otworzyc oba kufry i..... gra sie posypała, wywalil access violation, i teraz po kazdej probie loadu save'a wywala tak samo, czy wlasnie gra mnie strolowała po raz drugi i w sumie stracilem 160h ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Draqqonfly* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:03 napisał

Wiecie jak wygląda kwestia respawnu potworów z każdym nowym rozdziałem? Potwory się "dodają" jak w poprzednich gothicach, czy któreś się despawnują? Dobiłem do 2 rozdziału, a jeszcze nie czyściłem wyspy z tego co mogę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Mariuszwes* dnia środa, 18 stycznia 2023, 18:31 napisał



To co sie respawnuje po kazdym rozdziale to pochwy scierwojadow, wiec mozna pchac w nie swoj miecz od nowa. Inaczej ma sie sprawa z anusami wilkow bo te sie despawnuja
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_TajgerBonzO* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 04:50 napisał

Siemanko , Rozdział 5 , Krew o wino , Panowie gdzie dokładnie znajduję się miejsce pobytu tych renegatów ? Dzięki z góry i pozdrawiam
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_TajgerBonzO* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 04:50 napisał

Siemanko , Rozdział 5 , Krew o wino , Panowie gdzie dokładnie znajduję się miejsce pobytu tych renegatów ? Dzięki z góry i pozdrawiam
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_SzanowanyObywatelArcholos* dnia czwartek, 23 grudnia 2021, 22:46 napisał



Mam ten sam problem, quest jak myślę doprowadzony do końca, ale zadania zdać nie mogę ;/


Po prostu nie możecie tego ostatniego uchodźcy w slumsach pobić tylko z nim pogadać i wtedy zadanie idzie dalej
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_kaorlqq* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 12:13 napisał

Po wejściu do skarbca Vardhal w cutscence gdzie wchodzi Kessler i dwóch myśliwych postacie stoją w miejscu bez żadnego dialogu a gra wywala albo po prostu nic sie nie dzieje.
Spróbowałem od nowa wejść do twierdzy Vardhal bo miałem save, ale niestety to nic nie pomogło.
jakieś rady? już tak blisko końca, nie chce od nowa zaczynać.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_truetot* dnia sobota, 15 stycznia 2022, 21:04 napisał

jest jakis kod na zepsute wino z zdania dla koneserow? sprzedalem raz i quest nie ruszyl.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Puszer* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 21:07 napisał

Czesc,
mam problem w quescie "statek w porcie jest bezpieczny, kiedy wracam od drwali to czeka na mnie Richard i mam isc za nim do Graysona. Stwierdzialem ze pojde solo i nie pojawil sie na miejscu docelowym. Ma ktos jakis pomysl ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Cronos867* dnia środa, 12 stycznia 2022, 02:40 napisał

Hej,
wie ktoś może gdzie znajduje się paladyn Candac w piątym rozdziale?
Teoretycznie powinien być w klasztorze magów wody ale go tam nie ma.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_balagan* dnia sobota, 25 grudnia 2021, 09:33 napisał

Mam to samo. Nie wiem o co chodzi, reloadowalem save'y ale tez nic nie dalo. nawet oplynalem wszystko dookola z drugiej strony. Efekt ten sam, tylko zabil mnie ktos inny. Questu u strazy ruszyc nie moge. Utknalem.[/quo

przypłynąć z Yannickiem, dobrze mieć paczkę bagiennego ziela z misji z rybakiiem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_skittyx* dnia środa, 29 grudnia 2021, 23:23 napisał

​Witam, mam taki problem w Kronikach Myrtany. Quest "Nie przejdą" od Adelarda, po rozstawieniu najemników zostaje jeszcze ostatni, Griz, mówiłem mu, że nie będziemy atakować cieniostwora, bo ten chcial go atakować. Gdy już droga oczyszczona, odpalam ognisko i mam zapis w książce, że coś nie tak. Idę trochę dalej i widzę krew. Tam gdzie jest cieniostwór leży Griz. Skradałem się nawet do jego ciała i zabrałem wszystko od niego, ale żadnego postępu w misji. Cieniostwora na moim etapie nie mam szans zabić. Próbowałem nawet wczytywać grę i próbować z Grizem zabić cieniostwora, również bez szans. Co mam zrobić w takim wypadku?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...