[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Willonix* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 03:37 napisał

Zadanie ruiny zamku nie wiem co, się stało, ale z tego, co wiem to, powinna być jakaś notatka przy zwłokach wewnątrz twierdzy, u mnie jej tam nie ma, przez co nie mogę ukończyć tego zadania.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Draqqonfly* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:03 napisał

Wiecie jak wygląda kwestia respawnu potworów z każdym nowym rozdziałem? Potwory się "dodają" jak w poprzednich gothicach, czy któreś się despawnują? Dobiłem do 2 rozdziału, a jeszcze nie czyściłem wyspy z tego co mogę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dosu* dnia piątek, 24 grudnia 2021, 23:23 napisał

Adelard nie chce mnie uczyć siły. Jest komunikat że wymagany poziom atrybutu podstawowego =80
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Puszer* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 21:07 napisał

Czesc,
mam problem w quescie "statek w porcie jest bezpieczny, kiedy wracam od drwali to czeka na mnie Richard i mam isc za nim do Graysona. Stwierdzialem ze pojde solo i nie pojawil sie na miejscu docelowym. Ma ktos jakis pomysl ?

Cytat

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Draqqonfly* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:03 napisał

Wiecie jak wygląda kwestia respawnu potworów z każdym nowym rozdziałem? Potwory się "dodają" jak w poprzednich gothicach, czy któreś się despawnują? Dobiłem do 2 rozdziału, a jeszcze nie czyściłem wyspy z tego co mogę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Franek* dnia niedziela, 2 stycznia 2022, 19:15 napisał

"Witam. Mógłby ktoś poradzić jak wejść do przystani łotrów na południowych bagnach? Wykonuję zadanie "Tropem winnych porywaczy" jako strażnik i próbowałem wielu sposobów, które kończyły się krótkim dialogiem z łotrami i śmiercią głównego bohatera. Bardzo proszę o pomoc."

Na ścieżce obok ciała jest notatka którą trzeba przeczytać. Wtedy Marvin będzie wiedział co odpowiedzieć strażnikom i rozpocznie sie rozdział 3
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia niedziela, 2 stycznia 2022, 01:52 napisał

Quest "Czas Decyzji" w Wilczym Leżu wydaje się mi niedziałać. Dałem temu zwinniejszemu goblinią jagodę i odbyłem z nim trening. Przespałem do następnego poranka, ale żaden z nich nie wyszedł za bramę by walczyć.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Autumn* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 20:01 napisał

Czy jest jakiś sprzedawca u którego odnawia się drewno do wyrobu broni?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Rafalll* dnia piątek, 17 grudnia 2021, 04:53 napisał



Teraz w skrzyni znaleźliśmy klucz do szyfru, którego używamy, a następnie czytamy notatkę, którą znaleźliśmy przy zwłokach Jon'a/wręczył ją nam. Teraz wracamy do Volkera
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Młody* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 14:42 napisał

Czesc, mam taki problem, wczoraj zapisałem grę normalnie bez problemu, dzisiaj przy próbie wczytania tego zapisu następuje Access Violation. Inny save wczytuję się bez problemu, z tym że jest od 20 godzin wcześniej niż ten którego potrzebuje. Da się jakoś ogarnąć ten który crashuje grę? Bo niezbyt mi się chce 20 godzin nadrabiać . Vin 7, uruchamiałem w trybie zgodności z XP już. Jeszcze z tego co widzę na miniaturce zapis jest zrobiony jakby w czasie dialogu, nie wiem dlaczego, czy to może być powód crashu gry?
Odpowiedz
Siemka, czy ktoś z was może wie jak zostać wyrzuconym z gildii w 2 rozdziale ?
Przechodziłem grę kilka razy i myślałem że tylko można odejść w rozdziale 5 żeby dołączyć do wodnego kręgu,ale ostatnio przeczytałem że marvin może zostać wyrzuconym z gildii w 2 rozdziale "przez jego złe zachowanie".
W przypadku akurat gildii kupieckiej pamiętam że trzeba było zrobić misje od Otmara z pijanym przewodnikiem żeby później dostać ostrzeżenie od Lorenzo , tylko nie wiem co dalej robić
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Magege* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 12:05 napisał

Czy ma ktoś może problem z misją "im sie należy" lowell nie chce iść do chatki by ją odbudować. Dużo wcześniej oczyściłem całą okolice z potworów i teraz nie ma żadnej opcji dialogowej. Nie wiem co robić


Też się podłączam, mam ten sam problem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lor* dnia niedziela, 9 kwietnia 2023, 21:28 napisał



Na pewno można kupić u Venzela w mieście
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SajkonoGaki dnia czwartek, 6 kwietnia 2023, 23:27 napisał

Siemka, czy ktoś z was może wie jak zostać wyrzuconym z gildii w 2 rozdziale ?
Przechodziłem grę kilka razy i myślałem że tylko można odejść w rozdziale 5 żeby dołączyć do wodnego kręgu,ale ostatnio przeczytałem że marvin może zostać wyrzuconym z gildii w 2 rozdziale "przez jego złe zachowanie".
W przypadku akurat gildii kupieckiej pamiętam że trzeba było zrobić misje od Otmara z pijanym przewodnikiem żeby później dostać ostrzeżenie od Lorenzo , tylko nie wiem co dalej robić
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Arturro* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 14:47 napisał

Cześć,

Mam problem z zadaniem "Strażnik Równowagi", rozdział 5.

Mam się spotkać w spalonej chacie z Kasselem pomiędzy Wybrzeżem Topielców a Silbach, jednak nigdzie nie mogę go znaleźć.
Będę wdzięczny za pomoc gdzie go znajdę.

pozdrawiam,
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...