[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Witajcie Marviny Wiecie może gdzie w quescie (straży miejskiej) Krew o wino znajduje się (górne lub dolne) wejście do jaskini renegatów? Nie za bardzo wiem gdzie mam się udać po rozmowie z Oktaviem...
Odpowiedz
Adelard nie chce mnie uczyć siły. Jest komunikat że wymagany poziom atrybutu podstawowego =80
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dila* dnia niedziela, 12 grudnia 2021, 16:22 napisał

Ktoś wie gdzie w mieście Archolos znajduje się venzel? Nauczyciel od 2ręki

Naprzeciwko araxos. Pod mateyem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gość_MroczneBugi* dnia środa, 22 grudnia 2021, 21:12 napisał

Siema, mam dwa problemy.

Jeden jest z misją "Bryłek kilka" - zabiłem marynarzy na falochronie, odebrałem im liścik i przeczytałem go, quest mówi abym wrócił do tego na W w straży i mu powiedział o wszystkim, gdy odpalam opcje dialogowe nie mam możwliości zapytania o nic poza "co tam".
(


Dobra, mam to. Więc pierwszy jest przed karczmą Helgi, nie pamiętam, może trzeba kupić od niej info. Drugi w burdelu, bryłkę można (trzeba?) wyciągnąć od burdelmamy. Są te obszczymury na murze. Ostatni jest przy kowalu w slumsach.

Znalazłem opis w poradniku na steamie, choć głowę bym dał, że jeszcze wczoraj nie było tam wzmianki o ziutku przy kuźni. Kto wie, może teraz musiałbym grać bez głowy ;/
Odpowiedz
witam
mam taki problem
mam misje w kopalni gildii kupieckiej. Jak wychodzę z kopalni to nigdzie nie ma mojego eq i złota, a wcześniej jak byłem w tej kopalni to całe moje eq było w skrzyni przy wyjściu a teraz nic w tej skrzyni nie ma
Ktoś może wie jak temu zaradzić ?
Odpowiedz
Te same bronie można sprzedać u łuczarza lub kowala gdy jesteśmy jego czeladnikiem tylko raz od egzemplarza?
Przykładowo u alchemika nie ma limitu dla sprzedaży wytwarzanych mikstur.
Odpowiedz
Witajcie czy ktoś ma problem z misją "nieuczciwą konkurencja" po znalezieniu magazynu przemytników obok wieży strażniczej nie mogę wejść do środka zamknięte drzwi i nie wiem co dalej gdzieś pójść czy coś zrobić ?? Po tym jak znajduje się zwłoki Finbara .. co tam zrobić misja od Lorenzo
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_booxy* dnia piątek, 24 grudnia 2021, 23:40 napisał

witam
mam taki problem
mam misje w kopalni gildii kupieckiej. Jak wychodzę z kopalni to nigdzie nie ma mojego eq i złota, a wcześniej jak byłem w tej kopalni to całe moje eq było w skrzyni przy wyjściu a teraz nic w tej skrzyni nie ma
Ktoś może wie jak temu zaradzić ?


W ekwipunku powinieneś mieć torbę ze wszystkimi twoimi rzeczami.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik KozoV2 dnia środa, 15 grudnia 2021, 17:59 napisał

Witam. Mógłby ktoś poradzić jak wejść do przystani łotrów na południowych bagnach? Wykonuję zadanie "Tropem winnych porywaczy" jako strażnik i próbowałem wielu sposobów, które kończyły się krótkim dialogiem z łotrami i śmiercią głównego bohatera. Bardzo proszę o pomoc.


Mam to samo. Nie wiem o co chodzi, reloadowalem save'y ale tez nic nie dalo. nawet oplynalem wszystko dookola z drugiej strony. Efekt ten sam, tylko zabil mnie ktos inny. Questu u strazy ruszyc nie moge. Utknalem.
Odpowiedz
Mam to samo. Nie wiem o co chodzi, reloadowalem save'y ale tez nic nie dalo. nawet oplynalem wszystko dookola z drugiej strony. Efekt ten sam, tylko zabil mnie ktos inny. Questu u strazy ruszyc nie moge. Utknalem.[/quo

przypłynąć z Yannickiem, dobrze mieć paczkę bagiennego ziela z misji z rybakiiem
Odpowiedz
Czy z rośliny najcześciej znajdywanej przy trollach "Ziemny Aloes" można później wykonać eliksir lub jakąś potrawę? Czy lepiej od razu ją zjeść dla bonusów?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Marossek* dnia piątek, 24 grudnia 2021, 20:55 napisał


Szukaj na targi rybnym obok szkieletu domu w porcie


Faktycznie, zapomniałem że on sprzedaje ryby za dnia. Dzięki
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Cuqier* dnia sobota, 25 grudnia 2021, 00:36 napisał

Te same bronie można sprzedać u łuczarza lub kowala gdy jesteśmy jego czeladnikiem tylko raz od egzemplarza?
Przykładowo u alchemika nie ma limitu dla sprzedaży wytwarzanych mikstur.


Tak, tylko raz po sztuce.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Slash* dnia sobota, 25 grudnia 2021, 02:01 napisał

Witajcie czy ktoś ma problem z misją "nieuczciwą konkurencja" po znalezieniu magazynu przemytników obok wieży strażniczej nie mogę wejść do środka zamknięte drzwi i nie wiem co dalej gdzieś pójść czy coś zrobić ?? Po tym jak znajduje się zwłoki Finbara .. co tam zrobić misja od Lorenzo


Dziwne, jeśli przeszukałeś zwłoki FInbara to drzwi powinny być otwarte i od razu odpalała się taka cutscenka.
Na pewno pod właściwy budynek podchodzisz? Ten pierwszy po prawo jak wchodzisz stromą ścieżką od portu?
Odpowiedz
Witam
Mam problem z zadaniem pobocznym Porządki w którym należało zebrać łajno z stodoły.
Jestem na etapie gdzie zgodziłem sie pomóc Rasco i dać nauczkę Otho. Muszę zakraść się nocą do dworu Sir Ramseya i podrzucić łajno. Pytanie brzmi czy ten do zanajduje sie w mieście ?
Odpowiedz
PROBOEM Z ''NIEUCZCIWA KONKURENCJA" Dlaczego po wejściu do magazynu Pablo jest nieśmiertelny i nic dlaej nie mogę zrobić
Odpowiedz
grając pod siłę bronią jednoręczną lepiej dołączyć do straży? czy raczej używana broń nie ma znaczenia co do wyboru gildii?
Odpowiedz
Widać błąd jest na górze drzwi jest szpara widać 3 typów ale drzwi nawet zaklęciem nie otworzy to chyba trzeba coś wgrać żeby odpaliło jak są błędy
Odpowiedz
Witam utknąłem w 5 rozdziale przy zadaniu "Z deszczu pod rynnę". Obudziłem się po tym jak zawinęli Riordiana, nawiązałem dialog z Aną, interakcję z drzwiami, otworzyłem książkę i poprosiłem ją o pomoc w przygotowaniu mikstury, a ona wbiegła do środkowego pomieszczenia i nie mam tam kwestii dialogowej żeby przygotować tą miksturę. Co robić?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...