[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Baz* dnia środa, 22 grudnia 2021, 03:47 napisał

Cześć. Problem polega na tym że mam zakrwawioną mapę Jona po rozmowie z Helga mam się udać do Ludwiga lecz nie mam znim żadnej dodatkowej opcji dialogowej. Quest to po nitce do klebka
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki łukiem, księga podnosząca siłę i statystyki do walki łukiem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Prawdziwy Gothic 3 * dnia piątek, 24 grudnia 2021, 22:46 napisał

Witajcie Marviny Wiecie może gdzie w quescie (straży miejskiej) Krew o wino znajduje się (górne lub dolne) wejście do jaskini renegatów? Nie za bardzo wiem gdzie mam się udać po rozmowie z Oktaviem...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Autumn* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 20:01 napisał

Czy jest jakiś sprzedawca u którego odnawia się drewno do wyrobu broni?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Autumn* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 20:01 napisał

Czy jest jakiś sprzedawca u którego odnawia się drewno do wyrobu broni?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Bill* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 00:18 napisał

Siemka, wyszedłem z kopalni gildii kupieckiej i nibu otrzymałem swoje przedmioty, a przynajmniej tak pisze w rogu ekranu, lecz w ekwipunku ich nie mam, w kufrze obok wejścia do kopali też ich nie ma, są tylko 4 bryłki rudy które sam tam zostawiłem, ale cały ekwipunek wziąć mi strażnik, a teraz go nigdzie nie ma pany co robić?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Draqqonfly* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:03 napisał

Wiecie jak wygląda kwestia respawnu potworów z każdym nowym rozdziałem? Potwory się "dodają" jak w poprzednich gothicach, czy któreś się despawnują? Dobiłem do 2 rozdziału, a jeszcze nie czyściłem wyspy z tego co mogę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Klawy* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 22:54 napisał


Sprawdziłem u wszystkich i u nikogo się nie odnawia. Moim zdaniem zawsze powinna być możliwość kupienia drewna u drwali, podobnie jak węgla u węglarzy. Jeszcze nie ma gdzie dokupić cięciw... Jestem w 2 rozdziale, czy to się później zmienia?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Darek* dnia środa, 12 stycznia 2022, 23:41 napisał

Witam. Mam pytanie, mianowicie gdzie znajduje się miecz o którym wspomniał Stary Harri w zadaniu o nazwie "Starzy Znajomi"? Latam z 30 minut po całych bagnach z telekinezą w ręku ni niestety nie mogę go znaleźć.
Dziękuję za odpowiedź i życzę miłej nocy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gość* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 20:13 napisał

Mam błąd w zadaniu "kto zabił stana" konkretnie nie mam żadnej kwestii dialogowej z Fox'em po rozmowie z Oscarem o wilczych jagodach, możecie nakierować mnie jaki jest problem?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_TajgerBonzO* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 04:50 napisał

Siemanko , Rozdział 5 , Krew o wino , Panowie gdzie dokładnie znajduję się miejsce pobytu tych renegatów ? Dzięki z góry i pozdrawiam
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_spvke* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 20:45 napisał

Siemka, mam problem z kluczem w zadaniu Grosz do grosza. Dostałem od jednego górnika główkę klucza, ale brakuje mi drugiej części. Z gońcem araxos nie mam żadnych opcji dialogowych (poza podróżą) (możliwe, że w 2 rozdziale już z nim gadałem) (teraz jestem w 3.) I te zwłoki niedaleko kopalni w lasku przy drzewie są puste, więc je też musiałem już ograbić, ale żadnego buta ani drugiej części klucza nie mam w ekwipunku, a na pewno nic długi czas nie sprzedawałem. Jakieś rady? Z nikim już nic nie mogę pogadać w tej sprawie. Może jakimś kodem można ruszyć to zadanie?
Odpowiedz
Witam.
Mam problem.
W zadaniu "Orłowa zaraza" nie mogę otworzyć lochu aby przesłuchać orka.
Czy ktoś spotkał się z taką zagadką?
Odpowiedz
Siema, warto rezygnować ze straży dla Wodnego Kręgu? Jeśli tak to w którym momencie najlepiej?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Draqqonfly* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:03 napisał

Wiecie jak wygląda kwestia respawnu potworów z każdym nowym rozdziałem? Potwory się "dodają" jak w poprzednich gothicach, czy któreś się despawnują? Dobiłem do 2 rozdziału, a jeszcze nie czyściłem wyspy z tego co mogę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gość* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 20:13 napisał

Mam błąd w zadaniu "kto zabił stana" konkretnie nie mam żadnej kwestii dialogowej z Fox'em po rozmowie z Oscarem o wilczych jagodach, możecie nakierować mnie jaki jest problem?
Odpowiedz
hej mam mały problem nie wiem czemu ale
nie moge odpalić pojawia sie tylko "tapeta" z dodatku myrtany potem minimalizuje sie z dopiskiem gothick II 2.6 ... dalej nie da sie zobaczyć
i tak w kółko.
-kodeki wymienione
-sterowniki tez
-ustawienia w własciwościach juz zrobione w wszystkich wariantach
wczesniej działało bez problemu
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Revect* dnia piątek, 24 grudnia 2021, 20:48 napisał

Czy miał ktoś problem z zdaniem ,,dla dobra publicznego,,?
Po dostaniu listu z przeprosinami od Lorenzo nie mogę nigdzie znaleźć Khaleda. Nie ma go ani w domu ani u Helgi
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...