[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_kaorlqq* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 12:13 napisał

Po wejściu do skarbca Vardhal w cutscence gdzie wchodzi Kessler i dwóch myśliwych postacie stoją w miejscu bez żadnego dialogu a gra wywala albo po prostu nic sie nie dzieje.
Spróbowałem od nowa wejść do twierdzy Vardhal bo miałem save, ale niestety to nic nie pomogło...
jakieś rady? już tak blisko końca, nie chce od nowa zaczynać.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Prawdziwy Gothic 3 * dnia piątek, 24 grudnia 2021, 22:46 napisał

Witajcie Marviny Wiecie może gdzie w quescie (straży miejskiej) Krew o wino znajduje się (górne lub dolne) wejście do jaskini renegatów? Nie za bardzo wiem gdzie mam się udać po rozmowie z Oktaviem...
Odpowiedz
[quote name='Gość_Pies*' timestamp='1641143414' post='437784'][quote name='Gość_SzanowanyObywatelArcholos*' timestamp='1640296009' post='437497']

Gdzie jest ten falochron ?[/quote]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_przemciurzyna* dnia środa, 5 stycznia 2022, 23:55 napisał

Miał ktoś problem z zadaniem "Przygotowanie do wyprawy"?
Wydaje mi się że zrobiłem wszystko co trzeba,
- nająłem wojowników,
- wybrałem robotników (K dodał swoich)
- nająłem zarządzającego (z dwóch do wyboru)
- zebrałem zapasy
Nie wiem jak dalej pójść z zadaniem
K i R mają standardowe gadki o nauce i co słychać
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lewaogien* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 13:30 napisał

Gdzie znajde przepis na kluski z goblinich jagód co daje +3 do zręczności ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dodi* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 21:25 napisał

Cześć, po opuszczeniu kopalni araxos nie odzyskałem swojego ekwipunku od strażnka... Został zabrany przed wejściem do kopalni. Co robić?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Darek* dnia środa, 12 stycznia 2022, 23:41 napisał

Witam. Mam pytanie, mianowicie gdzie znajduje się miecz o którym wspomniał Stary Harri w zadaniu o nazwie "Starzy Znajomi"? Latam z 30 minut po całych bagnach z telekinezą w ręku ni niestety nie mogę go znaleźć.
Dziękuję za odpowiedź i życzę miłej nocy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_TajgerBonzO* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 04:50 napisał

Siemanko , Rozdział 5 , Krew o wino , Panowie gdzie dokładnie znajduję się miejsce pobytu tych renegatów ? Dzięki z góry i pozdrawiam
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Horst dnia niedziela, 16 stycznia 2022, 19:00 napisał

Mam problem z zadaniem "Dom nie do poznania". Otóż ogarnąłem strój kupca dla Kazeema i odpowiednia kwotę na wykup domu. Jednak zanim do niego poszedłem przespałem się. W dzienniczku pojawiło się info że do licytacji pozostał jeden dzień. Poszedłem do Kazeema i nie ma z nim żadnych opcji dialogowych. Za porady i sugestie mające rozwiązać ten problem serdecznie dziękuje.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gość* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 20:13 napisał

Mam błąd w zadaniu "kto zabił stana" konkretnie nie mam żadnej kwestii dialogowej z Fox'em po rozmowie z Oscarem o wilczych jagodach, możecie nakierować mnie jaki jest problem?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Horst dnia niedziela, 16 stycznia 2022, 19:00 napisał

Mam problem z zadaniem "Dom nie do poznania". Otóż ogarnąłem strój kupca dla Kazeema i odpowiednia kwotę na wykup domu. Jednak zanim do niego poszedłem przespałem się. W dzienniczku pojawiło się info że do licytacji pozostał jeden dzień. Poszedłem do Kazeema i nie ma z nim żadnych opcji dialogowych. Za porady i sugestie mające rozwiązać ten problem serdecznie dziękuje.
Odpowiedz
Hej potrzebuje save'u zaraz po rozpoczęciu gry. mam błąd : ( no music zone definition found for XAR ) po włączeniu nowej gry
jednak wczytywanie save'ów działa. żeby się nie bawić w instalowanie od nowa i szukanie sterowników gdyby ktoś mógł dać zapis nowej gry byłbym wdzięczny ( podpowiedzi co może być przyczyną też mile widziane instalacja directX11 nic nie dała )
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Prawdziwy Gothic 3 * dnia piątek, 24 grudnia 2021, 22:46 napisał

Witajcie Marviny Wiecie może gdzie w quescie (straży miejskiej) Krew o wino znajduje się (górne lub dolne) wejście do jaskini renegatów? Nie za bardzo wiem gdzie mam się udać po rozmowie z Oktaviem...
Odpowiedz
[quote name='Gość_balagan*' timestamp='1640458097' post='437545']Mam misję "To nie Twoje"
w misji okradli piwnicę Helgi z beczek piwa i muszę je odszukać. 2 znalazłem w kanałach obok piwnicy ale gdzie szukać reszty beczek ?[/quote]

U wujka google ''' kroniki myrtany solucja - w steamcomunity'''[/quote]
Odpowiedz
Wie ktoś co się stało z kobietą ze statku z prologu? Chodzi o kobietę co z Aną gadała na statku. Lea miała na imię. Jestem w 3 rozdziale, ale nie wiem gdzie ona poszła. Powie mi ktoś gdzie jej szukać? Czy żyję czy nie, a jak nie żyję to gdzie są jej zwłoki. Ciekawość mnie zrzera. Bo Ana, Timo, Kazeem, Fabio, Rupert, Maiwen i Ezekiel to wiem gdzie są i będą, ale nie wiem co się stało z Leą. Odpowie mi ktoś na to pytanie? Proszę.
Odpowiedz
Siemka. Może doradzicie mi co zrobić z moim problemem.Przypadkowo podniosłem jakiś przedmiot w gildii araxox, teraz wszyscy chcą mnie zabić. Pojawiła mi się informacja "twoje przestępstwo zostało zgłoszone". Da się jakoś odkupić winy? Niestety cofnięcie się do save z przed kradzieży nie jest już możliwe.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...