[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_devil666* dnia środa, 5 stycznia 2022, 22:05 napisał



Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_fkfjk* dnia środa, 5 stycznia 2022, 23:03 napisał



Na potrawkę w karczmie w Wilczym Leżu, mikstura nie wiem bo nie szedłem w tym kierunku postacią.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia środa, 5 stycznia 2022, 16:50 napisał

Czy w 5 rozdziale dochodzą jakieś przedmioty na stałe zwiększające premię do walki broniami? Mam po 80% wyuczone w broni 1-ręcznej i łukach i niewiem czy pakować dalej do 100 czy jeszcze coś można znaleźć. Jak dotąd wykupiełem wszystkie książki dające stałą premię, które dają odpowiednio 99% w broni 1-ręczenj i 95% w łukach (włączając w to oczywiście pierścienie, amulet i pas).


Książki.
Do kupienia u skryby. Tam gdzie kolejka. Nie urzędnik.
Też u Astrologa w Starym Mieście.
Odpowiedz
Mam problem z misją "Gdzie jest Stan". Znalazłem truciznę oraz dziennik (przeczytałem go), porozmawiałem z nowicjuszem o substancji, a mimo to, przy Cortezie nie pojawia się odpowiednia opcja dialogowa i Cortez mnie zabija. Czy gra się zbugowała, czy czegoś nie zrobiłem?
Odpowiedz
Miał ktoś problem z zadaniem "Przygotowanie do wyprawy"?
Wydaje mi się że zrobiłem wszystko co trzeba,
- nająłem wojowników,
- wybrałem robotników (K dodał swoich)
- nająłem zarządzającego (z dwóch do wyboru)
- zebrałem zapasy
Nie wiem jak dalej pójść z zadaniem
K i R mają standardowe gadki o nauce i co słychać
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_wenoks* dnia środa, 5 stycznia 2022, 16:54 napisał

Siema, wie ktoś może kto i gdzie sprzedaje worek starych monet? Do achievementu Archeolog czeba 45 bodajże, a mi braknie kilka.


Handlarz w Przystani Łotrów.
Jest on przy wejściu do groty gdzie masz arenę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_MemLander* dnia wtorek, 4 stycznia 2022, 19:41 napisał

Siemnao, wie ktoś jak zdobyć jakiś porządny pancerz? Bo jestem po wykonaniu wszystkich głównych misji w Wilczym leżu i dalej mam średnia zbroję gońca.


A to nie trzeba by zrobić zadań od frakcji by awansować i zdobywać lepsze pancerze ?
Odpowiedz
Nikt nie wie gdzie ucieka Agitator z karczmy helgi jak wybierze sie droge dialogowa walki?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Lewko* dnia wtorek, 4 stycznia 2022, 14:43 napisał

Siemka wie ktoś może jak zrobić zadanie grosz do grosza . Bo chodzę i szukam i nic nie mogę znaleźć


tez nie moge tego nigdzie znalezc, ponawiam zapytanie uzytkownika nade mna
Odpowiedz
pomocy utknalem w podziemiach vardhal. mianowicie jest taam taki teleport prowadzacy do biblioteki a potem z biblioteki do pokoju alchemika a potem widze wyryte nieotwarte drzwi poza tym lata taam ognik ktorego zabic nie moge utknalem hahaha
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rafiPoland* dnia środa, 5 stycznia 2022, 21:20 napisał

siemka moze ktos wie, gdzie zdobyc, kupic pierscien maga wody, mam juz jeden, majac drugi, bedzie mi sie mana regenerowac

z gory dzieki za pomoc

Jeden jest w kanałach. Poza tym to chyba jubiler w starym mieście. Ewentualnie handlarka w Wilczym Leżu przed karczmą.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Act* dnia środa, 5 stycznia 2022, 19:29 napisał

Czy jest możliwość nauczenia się kowalstwa na drugi poziom, mając 3 rozdział i będąc czeladnikiem Fridy?

Kowal Araxos cię nauczy jak jesteś u nich. Oprócz tego to chyba dopiero w Wilczym Leżu kowal.
Odpowiedz
siema wie ktoś jak oddać mape do kartografa pisze na zadaniu że mam ją oddać a nie mam opcji dialogowej może czegoś nie zrobiłem ,nie wiem ,gadałem z karczmarką też nie było żadnych opcji dialogu w dzienniku mam że powinienem ją wyczyścić . obleciałem wszystkich kartografów i nic ma ktoś pomysł . czy to bóg jakiś albo jak ten fragment questa obejść .
Odpowiedz
Otworz paczke jona w srodku bedzie rozwiazanie
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Aaa* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 12:53 napisał

Otworz paczke jona w srodku bedzie rozwiazanie


otworzyłem mapy nie mam nadal mam list o spartaczonej robocie
Odpowiedz
Henk siedzi na skale niedaleko wodospadu. Jest widoczny z dachu chaty.
Odpowiedz
Siemanko wie ktoś gdzie mogę kupić przepis na chlebowe smarowidło ze smoczego korzenia ?
Odpowiedz
Hej
Czy ktoś wie kto uczy 2 poziomu kowalstwa?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rafiPoland* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 10:06 napisał

pomocy utknalem w podziemiach vardhal. mianowicie jest taam taki teleport prowadzacy do biblioteki a potem z biblioteki do pokoju alchemika a potem widze wyryte nieotwarte drzwi poza tym lata taam ognik ktorego zabic nie moge utknalem hahaha


Hahaha o fak
Te drzwi otwiera się z drugiej strony, tzn jak na początku ruin po prawej masz kuźnię i pomieszczenie. Tam jest przycisk który otwiera te drzwi. Skoro nie masz po swojej stronie żadnego przycisku to chyba zostanie ci odpalenie kodów i naciśnięcie "k" żeby przejść przez ścianę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_dyrda pogromca kota* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 12:50 napisał

siema wie ktoś jak oddać mape do kartografa pisze na zadaniu że mam ją oddać a nie mam opcji dialogowej może czegoś nie zrobiłem ,nie wiem ,gadałem z karczmarką też nie było żadnych opcji dialogu w dzienniku mam że powinienem ją wyczyścić . obleciałem wszystkich kartografów i nic ma ktoś pomysł . czy to bóg jakiś albo jak ten fragment questa obejść .


Jest jeden kartograf.
Reszta tylko sprzedaje mapy.
Ma on domek w porcie. Jak wchodzisz od strony dzielnicy rzemieślniczej to po prawej stronie.
Jak to jeszcze nie to to pokaż wpisy z dziennika
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_przemciurzyna* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 14:58 napisał



Jest jeden kartograf.
Reszta tylko sprzedaje mapy.
Ma on domek w porcie. Jak wchodzisz od strony dzielnicy rzemieślniczej to po prawej stronie.
Jak to jeszcze nie to to pokaż wpisy z dziennika

https://drive.google.c...ew?usp=sharing
akurat zasejwowałem przed tym kartografem
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...