[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Ma ktoś lokalizacje mikstury siły w pierwszym rozdziale?
Odpowiedz
Witam

Czy sa jakies kody do zmian statystyk postaci sila/zrecznosc, zaczalem pod sile, ale chcialem zmienic na zrecznosc i nie chce mi sie zaczynac od nowa
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_NIKKI SIXX* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 20:46 napisał

Czy wie ktoś może gdzie jest Henk?? Chodzi dokładnie o questa po nitce do kłębka. Ten ziomek w karczmie nie chce ze mną gadać i jedynym tropem zdaje się być ten Henk, którego nie mogę nigdzie znaleźć.

WEJDŹ NA DACHY DOMÓW W WILCZYM LEŻU I UŻYJ KUSZY LUB ŁUKU, Henk bedzie na skalnej półce po lewej stronie od głównego wejścia do twierdzy ulryka.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Magege* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 12:05 napisał

Czy ma ktoś może problem z misją "im sie należy" lowell nie chce iść do chatki by ją odbudować. Dużo wcześniej oczyściłem całą okolice z potworów i teraz nie ma żadnej opcji dialogowej. Nie wiem co robić
idź dalej za ten obóz tych drwali, aż na bagno, tam stoi ruina domku i dookoła biegają jakieś bagienne zombie itd.
Odpowiedz
Gdzie jest Kaleb, ten sprzedawca ryb do zadania gildii?
Odpowiedz
Znalazł ktoś może tom 1 kręgu 3
Odpowiedz
gdzie zdobyć przepis na miksture siły?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Brutallizer* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 16:37 napisał

gdzie zdobyć przepis na miksture siły?


Alchemik w miescie , dzielnica zwmieslnikow
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Koktajlowy Willy* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 08:59 napisał

Siemano wszystkim, krótkie pytanko mam a mianowicie czy wiecie jakie są gildie w Kronikach Myrtany ? Chciałbym wiedzieć zanim do jakiejś dołączę a kręci Mnie Mag Wody pozdro i z fartem


Nie ma magów, są tylko książki.
Odpowiedz
Daje tu skopiowane notatki jak by ktoś chciał magiem zostać może sie połapiecie

Krag1
1 tom dostajesz od riordiana
2 tom wóz na drodze do weglarzy
1,2 u handlarzy miasto, piraci
Krąg 2
1,2 i 3 handlarz u piratów.
1 tom zniszczona chata obok zachodniej bramy miasta , ustronie zeglarza jaskinia pod wieza za zamknietymi drzwiami ,maszt, zatoka piratów bar
Tom 2 Chata obok bagna lodowa strzala za chata ,magowie wody regał.

3 tom jaskina pod cienistworem sibith,zniszczona chata obok winicy valerio
Krąg 3
Na przekletych mokradłach kopalnia i chata tomy 4,2 i 3
Tom 4 krypta z bandytami poludniowy zachod od miasta
Krypta na zachodzie obok farmy b tom 2

Krąg 4
Tom2 jaskinia kolo mysliwego droga pomiedzy farma b. a miastem, drugi tom 2 tuz obok w krypcie z upadłymi paladynami
Odpowiedz
Runy
Piorun kulisty krypta z bandytami poludniowy zachud od miasta obok w wodze porazenie
Blyskawica krypta obok mysliwego d z upadłymi paladynami
Przyz. Zebacza jaskinia w kotlince przy kopalni
Przyz. Wilka tedd , alchemik nad wodospadem
Swiatło zwłoki karawana na drodze kolo alchemika
Piesc wichru winica rity jasjinia z nekiem
Leczenie lekkich ran kapliczka innossa obok miasta
Wir, bagna
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_NIKKI SIXX* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 20:46 napisał

Czy wie ktoś może gdzie jest Henk?? Chodzi dokładnie o questa po nitce do kłębka. Ten ziomek w karczmie nie chce ze mną gadać i jedynym tropem zdaje się być ten Henk, którego nie mogę nigdzie znaleźć.




Jest na półce skalnej nad jednym z budynków w wilczym leżu )
Odpowiedz
Witam wie ktoś jak zdobyć almanach miar alchemicznych misja z deszczu pod rynnę
Odpowiedz
Wiecie jak wygląda kwestia respawnu potworów z każdym nowym rozdziałem? Potwory się "dodają" jak w poprzednich gothicach, czy któreś się despawnują? Dobiłem do 2 rozdziału, a jeszcze nie czyściłem wyspy z tego co mogę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Draqqonfly* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:03 napisał

Wiecie jak wygląda kwestia respawnu potworów z każdym nowym rozdziałem? Potwory się "dodają" jak w poprzednich gothicach, czy któreś się despawnują? Dobiłem do 2 rozdziału, a jeszcze nie czyściłem wyspy z tego co mogę
z moich obserwacji po przejściu gry, co rozdział pojawiają się nowe, jak w poprzednich częściach
Odpowiedz
Cześć, po opuszczeniu kopalni araxos nie odzyskałem swojego ekwipunku od strażnka... Został zabrany przed wejściem do kopalni. Co robić?
Odpowiedz
Witam wie ktoś jak zdobyć almanach miar alchemicznych misja z deszczu pod rynnę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dodi* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 21:25 napisał

Cześć, po opuszczeniu kopalni araxos nie odzyskałem swojego ekwipunku od strażnka... Został zabrany przed wejściem do kopalni. Co robić?
jest w skrzynce przy wyjściu z kopalni
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Marvin* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 21:41 napisał

Witam wie ktoś jak zdobyć almanach miar alchemicznych misja z deszczu pod rynnę
w bibliotece, pomagasz ziomkowi uporządkować książki i Ci go da. Poszukaj biblioteki
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...