[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Czy opłaca się przeznaczyć 10PN na najwyższy poziom kradzieży kieszonkowej? Tzn. czy można zdobyć jakieś przedmioty, których nie można dostać nigdzie indziej lub takie co dają stałą premię do statystyk?
Odpowiedz
Witam, mam problem z ukończeniem misji w której mam się spotkać z Kesselem i innymi członkami Wodnego kręgu w chacie nad rzeką w pobliżu winnicy Valeriego (czy jakoś tak...). Problem polega na tym że przy natknięciu się na drugą grupę najemników Volkera, Kessel zatrzymuje się przed nimi i nie odpala się żaden dialog. Kessel po prostu stoi jak wryty, wpatrzony w Marvina i nie jest w stanie zacząć dialogu. Nie wiem jak rozwiązać ten problem. (restart gry ani wczytanie ponownie zapisu nic nie zmienia).
Odpowiedz
Siemanko , Rozdział 5 , Krew o wino , Panowie gdzie dokładnie znajduję się miejsce pobytu tych renegatów ? Dzięki z góry i pozdrawiam
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Bill* dnia wtorek, 21 grudnia 2021, 00:18 napisał

Siemka, wyszedłem z kopalni gildii kupieckiej i nibu otrzymałem swoje przedmioty, a przynajmniej tak pisze w rogu ekranu, lecz w ekwipunku ich nie mam, w kufrze obok wejścia do kopali też ich nie ma, są tylko 4 bryłki rudy które sam tam zostawiłem, ale cały ekwipunek wziąć mi strażnik, a teraz go nigdzie nie ma pany co robić?


Zobacz kolegi w ekwipunku czy masz worek ... Naciskasz na niego i rzeczy wracają
Odpowiedz
Gdzie w pierwszym rodziale idzie znaleźć fajną broń. Która po prostu sobie leży.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Marbin* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 19:43 napisał

[center][/center]

Frida sprzedaje fajne kusze w 3 i 4 rozdziale.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_endrju* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 21:53 napisał


Na dachu przy molo i pełno jest pojedynczych poukrywanych za domami w porcie i za sklepu z różnościami Alice
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Tak pytam* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 09:35 napisał

Gdzie w pierwszym rodziale idzie znaleźć fajną broń. Która po prostu sobie leży.


Dobry łuk na początek gry jest do wzięcia w jaskini gdzie są zębacze niedaleko obozu węglarzy przy rzece. Zębacze można wywabiać pojedynczo do obozu i usiec z ich pomocą. Miej coś na szybkość bo po podniesieniu łuku czeka cię niespodzianka.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 10:43 napisał



Dobry łuk na początek gry jest do wzięcia w jaskini gdzie są zębacze niedaleko obozu węglarzy przy rzece. Zębacze można wywabiać pojedynczo do obozu i usiec z ich pomocą. Miej coś na szybkość bo po podniesieniu łuku czeka cię niespodzianka.

Dzięki, a broń jedno bądź dwu ręczną?
Odpowiedz
Hej ja również mam problem z questem dla konesera tyle że u mnie
zepsute wino zniknęło z ekwipunku, na pewno go nie użyłem chyba że gra sama go użyła do przepisu na gulasz w winie. Pytanie czy można jakoś zdobyć to zepsute wino?
Odpowiedz
Miał ktoś z was taki bug że mu poginely postacie z gry.? W moim przypadku ważne postacie Matey i Frida plus paru strażników
Odpowiedz
Witam mam problem z misją ,,starzy znajomi'' mianowicie wszystkich których npc miałem spotkać leżą zabici i ani nic nie da się znaleźć ani przejść gry a szkoda mi 7h cofac sie do tylu pozdro
Odpowiedz
Wie ktoś może gdzie mogę kupić dom w mieście ? Wiem, że sprzedawał go bodajże marynarz, ale odmówił i od tamtej pory nie mogę go znaleźć. A z tego co wiem to dom jest potrzebny żeby dostać się do starego miasta .
Odpowiedz
mam problem z przemianą w chrząszcza w 5 rozdziale w misji z deszczu pod rynne, przechodze przez dziurę ale za nic nie moge powrócić do pierwotnej postaci, a gdy zaznaczę alembik to już nawet ruszyć sie nie moge, ponowna instalacja gry nie pomogła
Odpowiedz
Hej, mam problem z questem "W cichej mgle". Zalatwilem miejsce, wino i muzyke i nie mam zadnych opcji dialogowych u zadnej z postaci. Prosze o pomoc.
Odpowiedz
Hej, częścią Questu "Krew o wino" jest udanie się w miejsce, gdzie zginął Till, niestety- za cholerę nie pamiętam gdzie to było, będę wdzięczny za jakąś wskazówke
Odpowiedz
Hej gdzie jest runa w twierdzy Vardhal prosze
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_TajTaj* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 19:09 napisał

Hej, częścią Questu "Krew o wino" jest udanie się w miejsce, gdzie zginął Till, niestety- za cholerę nie pamiętam gdzie to było, będę wdzięczny za jakąś wskazówke

A to nie bylo w kotlince obok pszczelarzy?
Odpowiedz
Witam jaki rzadki surowiec kowal potrzebuje by mnie zatrudnic jako czladnik ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Greku* dnia wtorek, 28 grudnia 2021, 20:11 napisał

Witam jaki rzadki surowiec kowal potrzebuje by mnie zatrudnic jako czladnik ?


Najcenniejszy surowiec wydobywany w górniczej dolinie
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...