[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Gdzie jest runa teleportacyjna do przystani łotrów? Przechodzę drugi raz i byłem przekonany że była gdzieś obok pentagramu, ale jednak nie
Odpowiedz
[quote name='Gość_balagan*' timestamp='1640457863' post='437544']mam 2 pytania dotyczące 2 misji
1- misja uciekinier - w 3 rozdziale trafiłem do tych piratów na bagnach gdzie szukamy informacji do brata. Za areną spotkałem npc który daje misję o ucieczkę. W misji napisane jest tylko że gosć w podartych ubraniach sprząta przed chatą jakiegoś pirata i może mu pomóc uciec ? porozmawiałem z każdym npc w tej "wiosce" ale to nic nie dało
2. spotkałem na bagnach szkieleta który nie potrafi odejść z tego świata. W misji jest napisane że skoro nie potrafię go siłą fizyczna zabić to może magią. Atakowałem go magią i nic. Rozmawiałem z magami wody i ognia i u nich nie ma możliwości dialogu o tej misji. Co trzeba tam zrobić ?[/quote]

pkt 2. Ja go walnąłem czarem palladyna(coś z pięścią lub obuchem) i zostawia swoją kość
pkt 1.Jak pamiętam trzeba pogadać z palącym peta piratem przy chatce przed wejściem do groty z areną, ale głowy nie dam[/quote]
Odpowiedz
Podajcie jakieś nietypowe lokalizacje, w których znaleźliście goblinie jagody, smoczy korzeń i szczaw królewski bo mam po jednej sztuce, a chciałbym przyrządzić z nich potrawy przed wyprawą na Vardhal.
Odpowiedz
Jestem w gildii kupieckiej i mam wybór teraz Najemnik czy Tropiciel , który lepszy ??
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_NIKKI SIXX* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 20:46 napisał

Czy wie ktoś może gdzie jest Henk?? Chodzi dokładnie o questa po nitce do kłębka. Ten ziomek w karczmie nie chce ze mną gadać i jedynym tropem zdaje się być ten Henk, którego nie mogę nigdzie znaleźć.
Henk siedzi u góry na skale
Odpowiedz
[quote name='Gość_123*' timestamp='1641488445' post='437932']

pkt 2. Ja go walnąłem czarem palladyna(coś z pięścią lub obuchem) i zostawia swoją kość
pkt 1.Jak pamiętam trzeba pogadać z palącym peta piratem przy chatce przed wejściem do groty z areną, ale głowy nie dam[/quote][/quote] Uciekinier to trzeba kupić runę u handlarza tam obok areny i drugą runę w mieście Arholos u magów wody tego starego z imieniem na listę L xd
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_grunge* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 17:03 napisał

Gdzie jest runa teleportacyjna do przystani łotrów? Przechodzę drugi raz i byłem przekonany że była gdzieś obok pentagramu, ale jednak nie

Runa jest u handlarza obok wejścia na arenę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_przemciurzyna* dnia środa, 5 stycznia 2022, 23:55 napisał

Miał ktoś problem z zadaniem "Przygotowanie do wyprawy"?
Wydaje mi się że zrobiłem wszystko co trzeba,
- nająłem wojowników,
- wybrałem robotników (K dodał swoich)
- nająłem zarządzającego (z dwóch do wyboru)
- zebrałem zapasy
Nie wiem jak dalej pójść z zadaniem
K i R mają standardowe gadki o nauce i co słychać

Tam musisz mieć dwóch zarządców
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rafiPoland* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 10:06 napisał

pomocy utknalem w podziemiach vardhal. mianowicie jest taam taki teleport prowadzacy do biblioteki a potem z biblioteki do pokoju alchemika a potem widze wyryte nieotwarte drzwi poza tym lata taam ognik ktorego zabic nie moge utknalem hahaha

Jest przycisk na ścianie obok tych niewyraźnych drzwi po lewej stronie (słabo widoczny)
Odpowiedz
Pomocy !! Mam problem z misją Po nitce do kłębka . Gdzieś zapodzialem/sprzedałem paczkę Jona jest jakaś komenda lub sposób na przywrócenie jej do ekwipunku ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Bartosz* dnia czwartek, 6 stycznia 2022, 23:28 napisał

Pomocy !! Mam problem z misją Po nitce do kłębka . Gdzieś zapodzialem/sprzedałem paczkę Jona jest jakaś komenda lub sposób na przywrócenie jej do ekwipunku ?

Jak sprzedałeś to handlarz powiem to mieć w ekwipunku do kupienia tylko przypomnij komu co sprzedałeś , jak nie to kody lub kombinatorka
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_emilll* dnia środa, 5 stycznia 2022, 22:16 napisał




ty ja mam to samo i nic nie da sie z tym zrobic nawet powrot do wczesniejszego zapisu. pomocy

Wcześniej to pisałem ja ten problem rozwiązałem że przed skokiem z wodospadu zmieniłem ustawienia grafiki na najniższe i wylądowałem do pokoju z Roirdianem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_grunge* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 14:11 napisał



Nie wiem czy starczy punktów żeby być i magiem i wojownikiem dobrym. Generalnie to drogi są trzy. Siła, zręczność(również nadaje się do walki wręcz) albo magia.
Magię bym odradzał na pierwszy raz bo wszystko trzeba znajdywać - runy i księgi kręgów. No chyba że chcesz sobie spoilerować i wszystko sobie wyczytać w internecie...

btw, z jakiegoś dziwacznego powodu większość broni do walki wręcz - na oko ze 2/3 - jest pod zręczność. Zupełnie tego nie rozumiem. Nawet są takie absurdalne jak młoty bojowe pod zręczność, lol



A jeśli będę rozdawał równo w Zr, siłę, Br jedno, i łuki da się jakoś grać ? ( do tego jakieś dodatkowe Kradzież kiesz, skóry, składanie, no i Alchemia ewentualnie coś jeszcze )
Odpowiedz
Vardhal spoilery bug -
SPOILER
Po wejściu do skarbca Vardhal w cutscence gdzie wchodzi Kessler i dwóch myśliwych postacie stoją w miejscu bez żadnego dialogu a gra wywala X: XD3D_InitPerDX error, jakieś pomysły? Spróbuję wczytać save'a przed wejście do ruin i zagram jeszcze raz. Spatchowanie nie pomogło
Odpowiedz
Siema, warto rezygnować ze straży dla Wodnego Kręgu? Jeśli tak to w którym momencie najlepiej? Drugie pytanie, bardziej techniczne, macie jakiś sposób na rozjaśnienie kanałów czy innych ciemnych miejsc? Ustawianie jasności w ustawieniach nic nie zmienia.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_przemciurzyna* dnia środa, 5 stycznia 2022, 23:55 napisał

Miał ktoś problem z zadaniem "Przygotowanie do wyprawy"?
Wydaje mi się że zrobiłem wszystko co trzeba,
- nająłem wojowników,
- wybrałem robotników (K dodał swoich)
- nająłem zarządzającego (z dwóch do wyboru)
- zebrałem zapasy
Nie wiem jak dalej pójść z zadaniem
K i R mają standardowe gadki o nauce i co słychać


Nie ma dwóch zarządzających do wyboru, obu trzeba nająć. Jeden jest w porcie z lunetą a drugi stoi na drodze z miasta do Vardhal.
Odpowiedz
Gdzie znajdę Graysona?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rozbitek dnia piątek, 7 stycznia 2022, 02:50 napisał




A jeśli będę rozdawał równo w Zr, siłę, Br jedno, i łuki da się jakoś grać ? ( do tego jakieś dodatkowe Kradzież kiesz, skóry, składanie, no i Alchemia ewentualnie coś jeszcze )

A tak to spokojnie. Tylko wiadomo, musisz mieć którąś statystykę jako "główną". Bronie do walki wręcz pod zręczność ciut słabiej wypadają w porównaniu do tych pod siłę, może z 20% w ogólnym rozrachunku, ale jak najbardziej dają radę.
Patrząc po balansie broni twórcy właśnie taki zamysł mieli, żeby używać i broni wręcz i dystansowych, niezależnie czy główną statystyką jest zręczność czy siła. Taka różnica że przy sile kusze są troche mniej efektywne, a przy zręczności bronie do walki wręcz.
Odpowiedz
Hejka
Wie ktoś może jak wykonać zadanie grosz do grosza , chodzę i szukam i nic nie mogę i nikogo znaleźć z góry dziękuję
Odpowiedz
Siema! POMOCY!

Mam duży problem. W zadaniu "Statek w porcie jest bezpieczny" mam rozlać kilka wabików na szczury, a w ekwipunku mam tylko jeden. Bez rozlania, quest nie chce dalej ruszyć.
Co robić?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...