[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_KillerWiller* dnia środa, 22 grudnia 2021, 15:11 napisał

Siema
szybkie pytanko - kto i gdzie w okolicy Silbach uczy usuwania kłów?


Kłów to chyba dopiero myśliwy w mieście. Nie jestem na 100% pewien, ale ci koło Silbach chyba tego nie mogą nauczyć.
Odpowiedz
Cześć! Mam problem z questem "Gdzie słów dużo". Jestem na etapie, gdzie namówiłem już Huuga na pójście do magów ognia. Jak wchodzę do pokoju Trimegiato to jest z nim już na miejscu Huug i Runar plus jakiś dodatkowy mag ognia. Wszyscy stoją, jak zamrożeni. Z nikim z nich nie mogę rozmawiać i mogę na legalu podnosić wszystkie przedmioty, za które powinni mnie posądzić o kradzież. Próbowałem resetów gry, przechodziłem cały pokoj wzdłuż i wszerz i nic :-\ Wybrałem sobie, że będę grał magiem i boję się, że to mnie blokuj. Czy ktoś miał podobny problem? Ew. Czy ktoś zna jego rozwiązanie?
Odpowiedz
Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi xd
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Gość_MroczneBugi* dnia środa, 22 grudnia 2021, 21:12 napisał

Siema, mam dwa problemy.

Jeden jest z misją "Bryłek kilka" - zabiłem marynarzy na falochronie, odebrałem im liścik i przeczytałem go, quest mówi abym wrócił do tego na W w straży i mu powiedział o wszystkim, gdy odpalam opcje dialogowe nie mam możwliości zapytania o nic poza "co tam".

Drugi to misja "Uprowadzona" - zabiłem już tego wielkiego chuja co był mistrzem areny w tej przystani piratów, pogadałem z ludźmi, Oscar za barem mi powiedział abym pogadał z Octavio on z kolei przekirował mnie do Vlada który niestety po zabójstwie tego Boba czy jak on miał, jak i cała zresztą portu walą nieskończony melanż, po odpaleniu dialogu ciągle mówi mi o tym że moje zdrowie ble ble arena super wygraleś. Te dwie misje wiszą mi w logu i nic nie mogę z nimi zrobić, pomocy




Musisz poczekać do kolejnego rozdziału, wtedy melanż się kończy i można z nimi normalnie rozmawiać
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_asdfgh* dnia środa, 22 grudnia 2021, 15:56 napisał

Ma ktoś problem z questem "w cichej mgle" który polega na tym, że mimo wpisu w dzienniku nie pojawia się odpowiednia opcja dialogowa u Starego Liama? Chodzi o zorganizowanie spotkania.


Mam problem z tym samym zadaniem, ale na dalszym etapie - mam już załatwione miejsce na spotkanie, wino i muzykę, bardka jest już na miejscu, ale u Marthy nie pojawia się nowa opcja dialogowa do zaproszenia jej. Ma ktoś pomysł na "odbugowanie" tego zadania?
Odpowiedz
Cześć! Jak dostać się do starego miasta? Mam rozdział trzeci i nadal nie chcą mnie wpuścić.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Xandi92 dnia czwartek, 23 grudnia 2021, 00:34 napisał

Cześć! Jak dostać się do starego miasta? Mam rozdział trzeci i nadal nie chcą mnie wpuścić.


Rozdział czwarty.
Odpowiedz
SIemka, mam problem z misją "wodny krąg", zaatakowany razem z kesselem jestem nad wodospadem, kessel stoi jak słup soli, brak jest możliwości wejścia w jakikolwiek dialog, nie udało mi się znaleźć żadnego rozwiązania nawet przy użyciu kilku pospolitych kodów. Może ktoś wie jak uruchomić komendą cutscenke, lub linie dialogową.
Odpowiedz
Ktoś podpowie gdzie mogę znaleźć Bradlock?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_wychu* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 16:15 napisał

Witam forumowiczów
Mam problem z misją dla powodzian podchodzę do uwe ten każe mi iść do bastiana w sprawie drewna a on nie ma żadnej linii dialogowej...



Mam ten sam problem, może ktoś pomoc
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Banek* dnia czwartek, 23 grudnia 2021, 01:28 napisał



powinienes miec worek w ekwiupunku, otwierasz go i masz wszystkie rzeczy
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Wojtello* dnia czwartek, 23 grudnia 2021, 01:55 napisał

Ktoś podpowie gdzie mogę znaleźć Bradlock?


W Willi Volkera. Zapytaj się przewodnika w mieście to Cię zaprowadzi do tej Willi.
Odpowiedz
wie ktoś może czy idzie zrobić cokolwiek z tej rośliny co ją sie zawsze przy trolach znajduje? jesc odrazu czy trzymac?
Odpowiedz
Nie mogę znaleźć książki do odłożenia na półkę z działu historia.. w poradniku pisze że jest to bitwa o varant nie widze nigdzie tej książki.
Odpowiedz
U kogo mogę nauczyć się mistrza alchemii oprócz Bodowina (ten już zniknął nie wiem gdzie)?
Odpowiedz
Czemu zniknął? Nie ma go w chacie? Może się gdzieś zaklinował, albo poszedł spać?

A mistrzostwa uczy alchemik w mieście jeśli jesteś jego czeladnikiem, oraz, ale tu nie mam pewności, bo na tym etapie gry już byłem mistrzem, alchemik w Wilczym Leżu.
Odpowiedz
w inventory masz niebieski worek "moje przedmioty" otworz go
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia czwartek, 23 grudnia 2021, 10:44 napisał

Czemu zniknął? Nie ma go w chacie? Może się gdzieś zaklinował, albo poszedł spać?

A mistrzostwa uczy alchemik w mieście jeśli jesteś jego czeladnikiem, oraz, ale tu nie mam pewności, bo na tym etapie gry już byłem mistrzem, alchemik w Wilczym Leżu.


Po wyjściu z klasztoru w 5 rozdziale znika on gdzieś że względu na fabułę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Banek* dnia czwartek, 23 grudnia 2021, 01:28 napisał



Powinieneś mieć w ekwipunku taki woreczek z nazwą ,,moje rzeczy,, Rozpakuj go.
Odpowiedz
podczas zadania nocna straż gdy mam wejść do magazynu w którym znajduję się winowajca nie mam klucza, dołączyłem do Araxos, posiadam też fix który podobno naprawiał jakiś błąd z tym zadaniem
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...