[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Czy ktoś wie jak można wejść do klasztoru? Chce grać magiem ale nie mogę tam wejść...
Odpowiedz
Mam nietypowy problem. Nie mam pojęcia jak wykuć miecz. Nauczyłem się kowalstwa, kupiłem przepis, zebrałem potrzebne surowce... i dupa. Nie jestem w stanie użyć żadnego obiektu w kuźni bo "czym?". Nie wiem czy brakuje mi czegoś co w przepisie nie jest podane? Czy może jest jakieś inne stanowisko niż piec, kowadło do kucia?
Odpowiedz
Czy wie ktoś może gdzie jest Henk?? Chodzi dokładnie o questa po nitce do kłębka. Ten ziomek w karczmie nie chce ze mną gadać i jedynym tropem zdaje się być ten Henk, którego nie mogę nigdzie znaleźć.
Odpowiedz
Mam ten sam problem kurde, ale jak bys juz znalazł to prosze o odpowiedz
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sandro de Vega dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 19:05 napisał

Mam nietypowy problem. Nie mam pojęcia jak wykuć miecz. Nauczyłem się kowalstwa, kupiłem przepis, zebrałem potrzebne surowce... i dupa. Nie jestem w stanie użyć żadnego obiektu w kuźni bo "czym?". Nie wiem czy brakuje mi czegoś co w przepisie nie jest podane? Czy może jest jakieś inne stanowisko niż piec, kowadło do kucia?


A kupiles narzędzia? Młot?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_monter266* dnia niedziela, 12 grudnia 2021, 17:45 napisał

Witajcie, mam problem z dwoma zadaniami w wiosce, które wymagają zamiatania. Mag Lokvar chce, żeby mu pozamiatać i inne zadanie (zamieść pod dywan? Czy jakoś tak) też wymaga zamiatania. W obu przypadkach zamiatam i zamiatam i nic się nie dzieje. Wiecie może, czy coś należy zrobić inaczej, czy może jest to jakiś bug? Pozdrawiam! Gra jest niesamowicie dobra! Problem z długim zapisywaniem najwyraźniej został już naprawiony, bo dzisiaj zapisuje się już szybko

Tez mam ten problem ogolnie, musisz byc na miejscu tego syfu na podłodze i kiedy w ekwipunku najedziesz na miotle to kliknij CTRL+W i powinien ci uprzatnąć to miejsce, powtarzaj do skutku
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_NIKKI SIXX* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 20:46 napisał

Czy wie ktoś może gdzie jest Henk?? Chodzi dokładnie o questa po nitce do kłębka. Ten ziomek w karczmie nie chce ze mną gadać i jedynym tropem zdaje się być ten Henk, którego nie mogę nigdzie znaleźć.

Jakbys znalazł Henka daj znać i sie odezwij bo byłem juz chyba wszędzie
Odpowiedz
Po zaczęciu zadania na nocny patrol w mieście i porozmawianiu z tymi 3 osobami w slumsach Weigar znikł nie wiem co zrobić nie mam zapisu z przed zaczęcia zadania bo go już nadpisałem czy jest coś co można zrobić
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_KryKry* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 22:29 napisał

Po zaczęciu zadania na nocny patrol w mieście i porozmawianiu z tymi 3 osobami w slumsach Weigar znikł nie wiem co zrobić nie mam zapisu z przed zaczęcia zadania bo go już nadpisałem czy jest coś co można zrobić

Sprawdź na tym małym pomoście na prawo od slumsów w porcie , naprzeciwko karczmy
Odpowiedz
Gdzie jest kantor i barak gildi kupieckiej
Odpowiedz
Witam. Jak odpalam nowa gra to nie mam intra ? mieliście coś podobnego ?
Odpowiedz
Ja miałem i pytałem już o to. Nie wiem czy w ogóle jest tu jakieś intro.
Odpowiedz
Witam. Gdzie jest kantor Ibaraki gildi kupieckiej. Zadanie w biały dzień (trop grotu).
Odpowiedz
W zadaniu trop grotu musisz isc do Araxos, do tamtejszego kwatermistrza. Wejscie do nich jest naprzeciwko Mateya który uczynił cie obywatelem.
Odpowiedz
Młot Kowalski, gorące żelazo
Odpowiedz
Witam. Wie ktoś gdzie jest strażnik zajmujący się armatami w mieście.
Odpowiedz
Witam. Mógłby ktoś poradzić jak wejść do przystani łotrów na południowych bagnach? Wykonuję zadanie "Tropem winnych porywaczy" jako strażnik i próbowałem wielu sposobów, które kończyły się krótkim dialogiem z łotrami i śmiercią głównego bohatera. Bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz
Witam. Wie ktoś gdzie jest strażnik zajmujący się armatami w mieście. Ma imię na D.
Odpowiedz
Strażnik od armat jest w porcie na murze obronnym.
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...