Final Fantasy XV ozłocone

1 minuta czytania

To już pewne. Kolejna część jednej z najdłuższych i najpiękniejszych fabularnych sag, trafi na półki sklepowe dokładnie 29 listopada. Twórcy za pośrednictwem serwisów społecznościowych radośnie ogłosili, że tytuł osiągnął "złoty" status i w chwili obecnej pędzi do tłoczni. Tym samym skończyła się ponad dziesięcioletnia epopeja produkcyjna "Final Fantasy XV", pełna różnorakich zwrotów, upadków, rozczarowań oraz pozytywnych zaskoczeń.

final fantasy xv

W celu uczczenia tego wydarzenia studio Square Enix opublikowało specjalny zwiastun, który traktuje o koszmarach, z jakimi będzie musiał zmierzyć się główny bohater podczas swojej przygody. Znajdziecie go w rozszerzeniu wieści.

Developerzy ujawnili także, iż razem z grą będzie można nabyć "Przepustkę Sezonową", która da nam popremierowy dostęp do dodatków, w założeniach wprowadzających nowe mechanizmy rozgrywki, dostosowujące się do stylu i charakteru naszego bohatera. Póki co, ujawniono trzy fabularne epizody (skupiające się na kompanach, którzy dołączą do misji Noctisa), jak również rozszerzenie implementujące tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Cena wspomnianej przyjemności? 25 Euro (około 110 złotych).

Komentarze

0
·
<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...