Final Fantasy XIII-2 -ciąg dalszy nastąpi

1 minuta czytania

Za pośrednictwem Andriasang Motomu Toriyama potwierdza, że oczekiwania graczy co do Final Fantasy XIII-3 nie mają szans powodzenia. Miast tego mamy czekać na DLC dla Final Fantasy XIII-2.

final fantasy xiii-2

Zakończenie póki co ostatniej części sagi wśród graczy wywołało małą konsternację. Końcowy filmik wieńczony jest "ukochanym" przez wszystkich napisem "To Be Continued". Toriyama, podczas tajwańskich Taipei Game Show 2012, powiedział, że jest to swego rodzaju zachęta do tego, by przejść grę ponownie i zobaczyć wszystkie przygotowane przez twórców zakończenia. Co jednak z tymi, którzy mają to już za sobą?

W przygotowaniu jest DLC, które ma zawierać prawdziwe ostateczne starcie, tryb Colieum Battle Mode oraz nowe epizody dla Lightning. Co ciekawe, zapowiedziano także nowe przygody dla Snow oraz Sahz, ale nie potwierdzono, że te ostatnie będą wydane jako DLC, tak więc równie dobrze twórcy gry mogą się zgodzić na książkę czy komiks.

Przypomina się sytuacja z Prince of Persia, kiedy na prawdziwe zakończenie, zapewne celowo wycięte z gry przez twórców, trzeba było czekać aż do wydania płatnego DLC.

Komentarze

0
·
Gdyby jeszcze Snow nie zbrzydł w FF13-2 to może warte byłoby coś to DLC, a tak to nie bardzo. Sazh te do ciekawych nie należy. Zdecydowanie mogliby powrócić do Fang i Vanille.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...