Odświeżone intro Final Fantasy VII Remake

1 minuta czytania

Ostatnio pokazywano nam nowe elementy rozgrywki "Final Fantasy VII Remake", ale w ramach walentynkowego prezentu ujawniono odświeżone intro do gry. Square Enix także i w ten element włożyło wiele pracy, dzięki czemu dla części z nas będzie to powrót do beztroskiej młodości.

final fantasy 7,final fantasy 7 remake

Piękna muzyka, do tego miasto, które powoli pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Square Enix zachęca nas do ponownego odwiedzenia Midgardu. Nowe intro nie tylko cieszy oczy, ale jest także wyraźnie dłuższe od już trochę leciwego oryginału, co pozwala nam lepiej przyjrzeć się głównym bohaterom. Za dwa miesiące posiadacze PS4 będą mogli to wszystko zobaczyć na ekranach swoich telewizorów.

Kolejne materiały z FFVII Remake napawają optymizmem, bowiem nowa wersja klasycznego hitu zachowuje ducha oryginału, jednocześnie spełniając wysokie wymagania tych, którzy od gier wymagają bardzo dobrej oprawy. Nie zapominajmy jeszcze o przerywnikach filmowych, w tym intra, wprowadzającego nas w rozgrywkę. Co tym razem zmalowali japońscy specjaliści?

Przypominamy, że gra trafi na PS4 już 10 kwietnia. Mowa jednak o pierwszym epizodzie, bowiem całość, podobno z uwagi na rozmiar, została pocięta na kawałki, udostępniane stopniowo. Pierwotnie FFVVII remake miało być tytułem na wyłączność, jednak ograniczenie czasowe tej opcji wciąż otwiera furtkę przed innymi platformami. Jeśli spojrzeć na wyniki finansowe "piętnastki" na PC, to pozostaje spokojnie czekać, by później zagrać w odpowiednio poprawioną całość.

Komentarze

0
·
Szkoda, ze ten okropny system walki, z najnowszych części ;/
I pół magii pryska! TRAGEDIJA!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...