Fantastyka w Kadrze # 74 Gwardia Królewska: Final Fantasy XV

1 minuta czytania

fantastyka w kadrze,final fantasy XV,gwardia królewska: final fantasy xv

Większość z nas chciałaby wrócić do tego, co było wcześniej, z nadzieją, że normalność da się jeszcze przywrócić. Sięgnąłem pamięcią do czasu, gdy czekaliśmy na premierę nowej odsłony "Final Fantasy", zaś Square Enix raz jeszcze próbowało zgarnąć koronę króla animacji. Zatrudniono speców mających dać nam niespotykaną dawkę realizmu, zaś na liście płac aktorów użyczających głosy angielskiej wersji językowej pojawiły się znane nazwiska. Czy to czynniki, które zdecydowały o sukcesie "Gwardii Królewskiej: Final Fantasy XV"?

Powrót do dawnych czasów wiąże się także z samym cyklem "Fantastyka w Kadrze", którego początek datowany jest na 5 marca 2014 roku. Prowadzony w dużej mierze przez Lionela, doczekał się w sumie 73 "odcinków", gdzie początkowo recenzowano jeden, zaś później aż dwa filmy fantastyczne. Niestety, 23 listopada 2016 roku pojawił się ostatni news sygnowany nazwą cyklu, po którym nastąpiła cisza. Aż do dzisiaj.

fantastyka w kadrze,final fantasy XV,gwardia królewska: final fantasy xv

Może trochę na próbę, by przywrócić kilka starych wspomnień, ale proponujemy wam kolejny odcinek "Fantastyki w Kadrze", gdzie postanowiłem wrócić do filmu "Gwardia Królewska: Final Fantasy XV". Czy ostatnia twierdza Lucis ma szansę z ogromnym imperium i jego bezwzględnym władcą?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...