Fallout 76 z masą nowości i atrakcji w 2020 roku

1 minuta czytania

Choć Bethesda nie zamierza zanadto śpieszyć się z ujawnianiem szczegółów swoich przyszłych projektów, to nie znaczy, że przez najbliższe kilka miesięcy będzie siedziała cicho. Przeciwnie, studio planuje prawdziwą ofensywę medialną obejmującą sieciowego “Fallout 76” i już niedługo postapokaliptyczna Wirginia Zachodnia doczeka się szeregu nowości. Dodatek “Wastelanders” ewidentnie poprawił notowania produkcji wśród społeczności graczy i wlał masę optymizmu w sprawie przyszłości tego tytułu, więc developerzy starają się kuć żelazo póki gorące.

fallout 76

Studio zapowiedziało właśnie kolejną mapę drogową rozwoju “Fallout 76”. Najbliższe sezony gry zostały przypisane do odpowiednich pór roku, podczas których czeka nas szereg atrakcji. W nich m.in. unikalne wyzwania dla weteranów produkcji, nowe profity, publiczne wydarzenia czy potyczki z legendarnymi bossami. W kolejnych miesiącach do gry ma trafić zapowiadana wcześniej intuicyjna konfiguracja paczek profitów, a na horyzoncie majaczy Bractwo Stali (nie pytajcie skąd oni się tutaj wzięli).

fallout 76

Twórcy, rzecz jasna, nie zamierzają na tym poprzestać i już teraz myślą nad kolejnymi nowościami, które trafią do gry w przyszłości. Bethesda wysyła czytelny sygnał, że mimo katastrofalnego startu nadal zamierza wspierać produkcję i spełniać wysokie wymagania fanów.

Komentarze

0
·
Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.
0
·
Prawda, ale twórcy "No Man's Sky" udowadniają, że każda gra ma szansę na drugie życie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...