[E3 2018] Fallout 76 – premiera 14 listopada

1 minuta czytania

Tak jak spekulowano wcześniej, najnowsza odsłona serii "Fallout" będzie grą MMORPG. Twórcy obiecali jednak, że także gracze preferujący rozgrywkę dla jednego gracza powinni czerpać sporą przyjemność z gry – zabawa solo jest możliwa, choć także relatywnie trudniejsza.

fallout 76

Mapa świata została podzielona na sześć regionów charakteryzujących się różną fauną i florą. Dominują jednak tereny leśne i bagienne, z których słynie zachodnia Wirginia. Czekają na nas nowe wyzwania, w tym zupełnie nowe monstra jak... zmutowany leniwiec. Świat będzie cztery razy większy od tego, który mogliśmy przemierzać w "Fallout 4".

Oprócz eksplorowania terenów po apokalipsie i próbie wypełnienia zadania od Vault-Tec, skupimy się na odbudowie cywilizacji, a więc tworzeniu własnych osiedli. Będziemy mogli współpracować i żyć w zgodzie z naszymi sąsiadami lub niszczyć ich. Również przy pomocy głowic atomowych. Bo dlaczego nie?

O wszystkim będziemy mogli przekonać się osobiście, ponieważ studio planuje rozpoczęcie beta testów w niedługim czasie. Więcej informacji znajdziecie w prezentacji, w rozszerzeniu wieści.

Komentarze

0
·
Brawo Bethesda. Brawo.
0
·
Czyli otrzymujemy jakiegoś średniaka survivala MMORPG z budowaniem baz XD

Mam nadzieję że bethesda przejedzie się na tej grze i pozwoli robić gry komuś innemu

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...