„Fable III” – znakomity zwiastun

Premiera „Fable III” już za szesnaście dni – co widać, słychać i czuć. Po wczorajszym, mocno kontrowersyjnym obrazku, który wiódł naszą wyobraźnie na mroczne oraz obłąkańcze tory, Lionhead postanowił uderzyć w spokojniejsze i bardziej wysmakowane tony. Czy nudniejsze? Śmiem wątpić, gdyż najnowszy zwiastun gry spełnia wszystkie standardy jakościowe i zwyczajnie ma klasę. Krótki, ale za to treściwy i zachęcający do przeżywania przygód w trudnych dla Albionu czasach. Poza tym jest niebywale klimatyczny – czuć tu pasję i rękę mistrzów. No i ten znakomity podkład muzyczny…

Plik wideo nie jest już dostępny.

Ja tam nie mogę się doczekać i już przygotowuję swoją wysłużoną strzelbę oraz zestaw śmiercionośnych czarów, do ostatecznego skopania tyłka krnąbrnemu tyranowi. Historia oklepana ze wszystkich stron? Możliwe, ale wciąż wierzę w magiczną rękę Molyneuxa i ludzi z Lionhead, którzy nawet z totalnej sztampy potrafią stworzyć coś niemiłosiernie wciągającego. Poza tym nie można się przecież ciągle stołować w najlepszych restauracjach, czasem miło jest pójść do lokalnej knajpy na znakomicie wysmażonego hamburgera, nieprawdaż?

PS. Piosenka w tle to utwór „Young Men Dead” zespołu „The Black Angels”, jakby ktoś był ciekaw.

Komentarze

0
·
Co to za nuta w tle?
0
·
Re-we-la-cja. I ta świetna muzyka. Muszę się zainteresować tym zespołem I tak jakoś skojarzył mi się ten trailer z intro do "Czasu Apokalipsy" z muzyką The Doorsów.
0
·
Ktoś się orientuje czy w końcu wyjdzie Fable II na PC czy nie?
Dzięki za odp.
0
·
Fable II na PC? Nie ma i raczej nie będzie żadnych planów w tym kierunku, z tego co wiem :~(

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...