„Fable III: Kingmaker” – oficjalny zwiastun

Przedwczoraj nasz czujny redaktor Ammon pokrótce przedstawił Wam koncept „Fable III: Kingmaker”, czyli kolejnej gry społecznościowej na telefony komórkowe, mającej za zadanie skutecznie lansować najnowsze dziecko wizjonera branży – Petera Molyneux. W sieci zadebiutował właśnie zwiastun tego tytułu, który może nie jest jakiś specjalnie wystrzałowy i brakuje w nim pewnej szczypty humoru, aczkolwiek dokładnie nam tłumaczy „z czym to się będzie jadło”.

fable iii, kingmaker

Zasady są bliźniaczo podobne do tych, na jakich został oparty serwis geolokalizacyjny „Foursquare”, który okazał się niespodziewanym hitem i wciąż cieszy się ogromną popularnością (500 tys. użytkowników z całego świata). Chodzi o to, ażeby wybrać jedną ze stron konfliktu, a następnie włóczyć się po mieście i „logować” w dane miejsca, będące swoistymi punktami strategicznymi. Z czasem gra będzie stawiała przed nami bardziej skomplikowane cele, które wykonamy za pomocą specjalnych mini-gierek. Nagrodą jest oczywiście złoto lub drogocenne przedmioty, które potem bez problemu będzie można przetransferować do świata „Fable III”.

Hmm… pomysł smaczny, a idea spacerowania jest warta propagowania, więc tylko pogratulować konceptu. Jeżeli jesteś posiadaczem odpowiedniego sprzętu i przymierzasz się do zakupu „Fable III”, to faktycznie warto się tą grą zainteresować.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...