wampir_maskarada

Endgame. Reguły Gry - Endgame #3

Endgame. Reguły Gry
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena
Game Exe Patronuje

CZYTAJ KSIĄŻKĘ.

SZUKAJ WSKAZÓWEK.

ROZWIĄZUJ ŁAMIGŁÓWKI.

ZWYCIĘZCA BĘDZIE TYLKO JEDEN.

ENDGAME JEST PRAWDZIWE.

ENDGAME DOBIEGA KOŃCA.

Najsilniejsi i najsprytniejsi z Graczy dotarli do końcowej fazy Endgame. Klucz Ziemi oraz Klucz Niebios już odnaleziono, ukryty pozostał ostatni klucz do wygranej i ocalenia świata – Klucz Słońca. Zwycięzca może być tylko jeden!

Maccabee gra, by wygrać. Posiada Klucz Ziemi i Klucz Niebios, teraz zrobi wszystko, by zdobyć Klucz Słońca. Ale w Endgame nic nie jest stałe. Maccabee musi grać ostrożnie i bacznie pilnować pleców. An Liu gra dla śmierci. Jego celem jest powstrzymanie Endgame i zagłada całego świata. Aisling porzuciła Grę i zdecydowała się walczyć po stronie życia.

Aisling, Sarah, Jago, Shari i Hilal nie chcą dopuścić do zakończenia Endgame. Klucz Słońca nie może zostać odnaleziony. Tych pięciu Graczy postanowiło ustanowić własne reguły Gry.

Wszystkich łączy jedno: są gotowi umrzeć, by osiągnąć zamierzone cele. Doprowadzą sprawy do końca, ale na własnych zasadach.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

„Reguły gry” to ostatnia i w gruncie rzeczy najbardziej dojrzała część cyklu „Endgame”. Nadal dostajemy to, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie tomy, czyli masę akcji i liczbę eksplozji, którą można obdzielić kilka filmów sensacyjnych, ale tym razem dużo więcej uwagi autorzy poświęcają bohaterom, ich motywacjom, uczuciom i emocjom. Endgame trwa nadal i nieuchronnie zbliża się do końca, ale Gracze zaczynają ustalać własne reguły gry, co bardzo nie podoba się Stwórcom. Uczestnicy... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Endgame. Wezwanie
    #1 Endgame. Wezwanie
  • Endgame. Klucz niebios
    #2 Endgame. Klucz niebios
Wczytywanie...