Encased otrzymało datę premiery

1 minuta czytania

encased otrzymało datę premiery

Gra "Encased" podczas dwóch lat spędzonych we wczesnym dostępie na Steamie zyskała sobie opinię dobrze zapowiadającego się dzieła. Teraz zaś doszły nas wieści, iż tytuł wreszcie ma wypłynąć ze stoczni na szerokie wody i stanie się tak we wrześniu.

Dzieło to tworzy studio Dark Crystal Games i zgodnie z założeniami jest to postapokaliptyczny RPG, który ma sporo czerpać ze wzorów z największych klasyków tego gatunku. Zgodnie z założeniami fabuły akcja ma miejsce w alternatywnym roku 1976, gdzie na zlecenie korporacji C.R.O.N.U.S przyjdzie nam badać owianą tajemnicami konstrukcję zwaną Kopułą, do której da się wejść, ale już nie wyjść. Tam zaś przyjdzie nam mieszać się w konflikty między zamieszkującymi ten obszar frakcjami.

Zgodnie z zapowiedziami twórców pełna wersja gry ma otrzymać duże rozszerzenie pod kątem fabuły rozgrywki, sięgających całych rozdziałów kampanii, a także ulepszony system walki i skradania ze znacznie powiększonym arsenałem. Gra ma oferować kilka zakończeń, co ma skłonić graczy do kilkukrotnego podejścia do dzieła.

Premierę zapowiedziano na 7 września tego roku, a gra będzie dostępna na Steamie i GOG-u.

encased otrzymało datę premiery

Źródło: www.gry-online.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...