outpost2
Encased

Halloween w Encased

Dodał: , · Komentarzy: 0
encased

Zgodnie z wyznaczonym planem jazdy w "Encased" twórcy gry uchylają rąbka tajemnicy odnośnie Halloweenowego wydarzenia. Rozpocznie się ono 28 października i potrwa do 8 listopada. Świat gry zapełni się nowymi straszliwymi potworami, za pokonanie których nagrodzeni zostaniecie specjalną walutą: przeklętymi nasionami. Ponadto ci, którzy przetrwają, otrzymają unikatowy hełm z dyni – może być ulepszony do trzech poziomów przy użyciu przeklętych nasion i innych materiałów.

Aby zdobyć cenne nagrody, musicie udać się do Halloweenowej Sprzedawczyni, która rezyduje w sercu New Committee City. Oferuje nie tylko standardowe apteczki i leki anty-radiacyjne, ale także wartościowe artefakty możliwe do kupienia jedynie za przeklęte nasiona. Co ciekawe, handlarka pozostanie pod Kopułą nawet po zakończeniu Halloweenowego wydarzenia, więc będziecie mogli wykorzystać pozostałą specjalną walutę również wtedy. Jednakże potwory znikną ze świata, także nie zdobędziecie nowych sztuk.

Encased

Plan jazdy z Encased

Dodał: , · Komentarzy: 1
encased

Twórcy "Encased", wydanego w zeszłym miesiącu postapokaliptycznego RPG, podzieli się planem jazdy na najbliższy okres. Przede wszystkim opublikowali patch oznaczony numerkiem 1, który poprawia całą masę błędów (pełna lista pod tym adresem). Ponadto jeszcze w październiku pojawi się specjalne halloweenowe wydarzenie. Świat gry zapełni się nowymi straszliwymi potworami, za pokonanie których nagrodzeni zostaniecie specjalną walutą. Będzie można za nią kupić u specjalnego sprzedawcy ekwipunek oraz artefakty. Więcej szczegółów niebawem.

Z kolei w grudniu czeka was prezent w postaci nowych losowych spotkań w Ursuli, mających wnieść więcej życia pod Kopułę. Nadal możecie zgłaszać swoje propozycje, a najpopularniejsze pojawią się w grze. Natomiast wczesna wiosna 2022 przyniesie drugi patch, wprowadzający między innymi nowy tryb gry – Arenę. Tam będziecie mogli podszkolić umiejętności bitewne, wypróbować bronie, drużynowe kombinacje czy różne buildy.

Encased

Dziś premiera Encased

Dodał: , · Komentarzy: 0
encased

Dziś wieczorem fazę wczesnego dostępu opuści w końcu "Encased", postapokaliptyczny RPG, który czerpie ze wzorów z największych klasyków tego gatunku. Akcja ma miejsce w alternatywnym roku 1976, gdzie na zlecenie korporacji C.R.O.N.U.S przyjdzie ci badać owianą tajemnicami konstrukcję zwaną Kopułą, do której da się wejść, ale już nie wyjść. Tam zaś przyjdzie ci mieszać się w konflikty między zamieszkującymi ten obszar frakcjami.

Wydawca postanowił udostępnić streama na Twitchu, w którym to Luci Verdalla zmierzy się z kilkoma niekonwencjonalnymi sposobami gry w "Encased". Filmik dostępny będzie od 19:30 naszego czasu, pół godziny po oficjalnej premierze gry.

Encased

Encased otrzymało datę premiery

Dodał: , · Komentarzy: 0
encased otrzymało datę premiery

Gra "Encased" podczas dwóch lat spędzonych we wczesnym dostępie na Steamie zyskała sobie opinię dobrze zapowiadającego się dzieła. Teraz zaś doszły nas wieści, iż tytuł wreszcie ma wypłynąć ze stoczni na szerokie wody i stanie się tak we wrześniu.

  • 1 strona
Wczytywanie...