riese

Dane mi było zapoznać się z nadchodzącą grą MMORPG Eligium, zaś dziś możecie przeczytać, jakie też wrażenie wywarła na mnie beta wspomnianego tytułu.

eligium, eligium wybraniec

Eligium: Wybraniec, bowiem tak brzmi pełny tytuł gry, została stworzona przez Shanda Games. Tytuł ten nastawiony jest na darmową rozgrywkę, zaś my wcielamy się w przedstawiciela jednej z pięciu klas postaci. Cel jest prosty – jako tytułowy Wybraniec mamy ocalić świat.

Gra dosyć mocno przypomina Runes of Magic, zaś z mojej relacji przekonacie się, jak też wiele łączy i różni oba darmowe tytuły. Zapraszam do przeczytania wrażeń z beta testów!

Eligium: Wybraniec

"Eligium – Wybraniec" po polsku!

Dodał: Holden, piątek, 28 października 2011 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

eligium wybraniec, frogster, gry mmorpg, elfy, pandy, fantasy

Berliński wydawca Frogster oficjalnie potwierdził polską wersję językową swojego nowego MMORPG Eligium – Wybraniec, a tym samym udostępnia oficjalną stronę gry. Już od dzisiaj pod adresem eligium.com oprócz forum dla polskiej społeczności, gracze znajdą wszystkie najnowsze informacje dotyczące gry oraz pliki wideo o rasach i klasach, a wszystko to w pełni zlokalizowane. Jako pierwsze na stronie udostępnione zostały szczegóły na temat wojowniczych Pand i tajemniczych Elfów.

Eligium: Wybraniec

ELIGIUM – Wybraniec

Dodał: Ammon, poniedziałek, 22 sierpnia 2011 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Frogster ujawnił dziś pierwsze dokładniejsze informacje oraz trailer, dotyczące nowego Fantasy MMORPG ELIGIUM – Wybraniec. Cinematic-trailer pokazuje zmagania grupy bohaterów z potężnym demonem:

Potężna twierdza wznosi się pod niespokojnym niebem, rozjaśniana uderzeniami wściekłych błyskawic. Odgłosy potężnej burzy towarzyszą zbrojnym, którzy przedzierają się ku murom fortecy. Czeka na nich cała armia straszliwych demonów, lecz są dobrze przygotowani. Powalają potwora za potworem, przebijając się przez ich zastępy. Kiedy grad płonących strzał zasypuje przerażających wrogów, a bitwa wydaje się być wygrana, słychać potężny ryk władcy demonów. Jego ciężkie kroki rozpalają kamieniste podłoże, a płomienie buchające z gardła wydają się pochodzić z samego dna piekieł. To on jest celem atakujących. Celem Wybrańca.

W ELIGIUM – Wybraniec gracze wcielą się w rolę tytułowego Wybrańca, który musi ocalić świat przed hordami demonów i uwolnić jego mieszkańców od strachu. ELIGIUM oferuje jednak znacznie więcej niż lochy i grupowe instancje pełne różnego rodzaju poczwar. To darmowe MMO odznacza się głębią i bogactwem możliwości, których nie powstydziłby się żaden przedstawiciel gatunku.

  • 1 strona
Wczytywanie...