Rzut oka na planetę Magalan w najnowszym zwiastunie Elex

1 minuta czytania

Najświeższy zwiastun "Elex" raczej nie wzbudzi wielkiej rewolucji i ugruntuje graczy na znajomych sobie pozycjach. Ci niecierpliwie wyczekujący najnowszego projektu Piranha Bytes, będą zachwyceni tym, że w nowych i intrygujących szatach, udało się zachować ten sam brudny klimat "Gothica". Wraz z lekko toporną mechaniką, którą jednak, gdy się ją tylko cierpliwie okiełzna i widzi świat powoli uginający się pod naszą wolą, sprawia nielichą satysfakcję. Reszta stwierdzi wprost, że to w sumie te same gówno, co Niemcy wciskają nam od lat, więc piękne dzięki i ten tytuł nadaje się do dzbana.

elex

Także, kto co lubi, ale twórcy nigdy nie ukrywali, że najmocniej zależy im na przychylności oddanej społeczności, a reszta może się wypchać. Uczciwa postawa.

Gra trafi na półki sklepowe 17 października.

Komentarze

0
·
Wygląda ładnie, pamiętam że jakiś czas temu była mowa, że PB zatrudnili firmę zewnętrzną do animacji i jeśli faktycznie tak było, to stanowczo widać różnicę. Animacje wyglądają znacznie lepiej niż wcześniej.
0
·
Rzucanie zaklęć nadal wygląda dziwnie
0
·
Chodzi ci pewnie o to, 0.45. Czy ja wiem czy to czary? Mi to bardziej wygląda jak używanie jakiejś mini wyrzutni czegoś, choć jeśli to w stylu czarów, to faktycznie wygląda niezbyt dobrze.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...