Elex doczeka się polskiego dubbingu

1 minuta czytania

"Gothic" bez polskiego dubbingu nie miałby takiego smakowitego klimatu i z całą pewnością nie osiągnąłby tak wielkiego sukcesu na rodzimym rynku. Choć w naszym ukochanym gatunku mieliśmy do czynienia z lepszymi bądź gorszymi lokalizacjami, szczególnie w początkach nadwiślańskiej dystrybucji, to przekład gier studia Piranha Bytes na nasz język zawsze stał na bardzo wysokim, a czasem wręcz wybitnym, poziomie.

Dlatego cieszy, że po latach posuchy polscy dystrybutorzy wracają do starych, dobrych nawyków. Jednym z tego przykładów jest informacja o tym, że CDP zdecydował się na pełną, profesjonalną lokalizację gry "Elex".

elex

"Szczególnie zależało nam na trzech elementach: aktorach pasujących do swoich ról, jakości dubbingu oraz podkreśleniu, że Elex kontynuuje dziedzictwo Piranha Bytes i serii Gothic, która w Polsce cieszy się szczególną sympatią graczy. Mamy nadzieję, że fani będą zadowoleni z powrotu aktorów, których zdążyli już polubić" – komentuje Michał Gembicki, prezes CDP.

W grze usłyszymy więc śmietankę polskiego dubbingu oraz znanych, lubianych aktorów – Artura Dziurmana, Zbigniewa Konopkę, Jarosława Boberka, Mirosława Zbrojewicza, Piotra Zelta, Piotra Bąka czy Adama Baumana.

Co ciekawe, do pierwszych próbek dźwiękowych dotarł już serwis Gothic.org.pl. Znajdziecie je pod tym adresem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...