Elden Ring nie umarł

1 minuta czytania

elden ring

From Software nie rozpieszcza swoich oddanych fanów i mówi okropnie mało o “Elden Ring”, czyli kolejnym fantastycznym projekcie, nad którym obecnie pracuje studio. O grze zapowiedzianej w zeszłym roku wiemy niewiele, a sami developerzy przez minione miesiące na tyle skąpili informacji lub nabierali wody w usta w kwestii tytułu, że sama społeczność zaczęła powątpiewać, czy ten nadal jest w produkcji i nie został porzucony.

Szczęśliwie, twórcy postanowili uspokoić fanów krótką adnotacją na Twitterze, gdzie zapewniają, że studio wciąż intensywnie pracuje nad grą.

Strasznie doceniamy także entuzjazm i wsparcie okazywane Elden Ring, naszemu następnemu action-RPG osadzonego w uniwersum dark fantasy. Mamy nadzieje, że go sprawdzicie.

Co prawda to niewiele, ale pozwoliło to uspokoić nastroje i wzbudzić delikatny entuzjazm wśród fanów. Niestety, nie powiedziano nic ponad to.

Projekt “Elden Ring” jest realizowany we współpracy z Georgem R.R. Martinem. Prace nad grą rozpoczęły się wraz z zakończeniem ostatniego DLC do “Dark Souls 3”. Akcja produkcji ma zostać osadzona w mrocznym uniwersum fantasy i położyć zdecydowanie mocniejszy nacisk na elementy RPG. Developerzy chcą zrealizować ambitne pomysły, których nie mogli zaimplementować w poprzednich tytułach. Data premiery gry nie jest obecnie znana.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...